You are here

Meditacijos tėvams ir vaikams

Kviečiame prisijungti į ,,Sąmoningumu grįstos tėvystės” grupę, kuri remiasi ,,Mindfulness –Įsisąmoninimu / Dėmesingumu grįstos programos principais. Į grupę kviečiami esami, būsimi tėvai bei poros.

Tai 8 – ių užsiėmimų programa. Didesnę programos dalį sudaro praktikos – meditacijos, kvėpavimo pratimai, dėmesingumo treniravimas. Praėjus 8-ių užsiėmimų programą įgytus įgūdžius galima pritaikyti ir kitose gyvenimo srityse – stresinėse situacijose, bendravime su kitais šeimos nariais, partneriais, vaikais, kolegomis, namuose, darbe bei kitose aplinkose. Susipažinsime su įsisąmoninto valgymo elementais, mokysimės funkcionuoti ,,Buvimo režime”, atliksime dėmesingus judesius ir kt.

Nėra nei tobulų tėvų, nei idealių vaikų. Tėvai susiduria su didesniais ar mažesniais tėvystės iššūkiais. Kiekvienas tėvas stengiasi auginti ir auklėti vaikus taip gerai, kaip sugeba. Tačiau nepaisant išgyvenamo tėvystės džiaugsmo, kartais patiriami sunkumai ir stresas.

,,Sąmoningumu grįstos tėvystės” grupės tikslas – geriau pažinti save, išmokti pasirūpinti savimi, stiprinti turimus tėvystės įgūdžius, praktikuojant meditacijas mokintis pasirinkti tokį sprendimą veikti, kuris atpalaiduotų nuo įtampos bei nemalonių pojūčių, padėtų išgyventi ramybės, pilnatvės jausmus.

Jau vien noras tobulėti kaip tėvams – tampa varomąja jėga tapti geresniais tėvais ir keistis!

Ką duoda 8 – ių užsiėmimų programa:

  • Padeda sąmoningai suvokti realybę ir ją rinktis, arba keisti, arba susitaikyti su ja.
  • Sumažina tėvų ir vaikų elgesio / emocijų problemas.
  • Sumažina tėvų stresą.
  • Gerina tėvystės įgūdžius.
  • Gerina sąmoningumą santykyje su vaikais.
  • Geriau toleruojamos sunkios emocijos savyje ir vaikuose.
  • Mokomasi tvarkytis su tėvystės kančiomis (jeigu negalime pakeisti, galime pakeisti savo požiūrį / susitaikyti, pvz., auginant specialių poreikių vaiką).
  •  Įgyti įgūdžiai lengvai perkeliami į kitas gyvenimo plotmes: darbą, stresines situacijas, bendravimą, valgymo procesą ir kt.

Grupę veda ilgametę darbo patirtį su tėvais ir vaikais turinti psichologė Žydrūnė Jankauskienė, baigusi ,,Įsisąmoninimu (Mindfulness) grįsto streso valdymo ir kognityvinės elgesio terapijos“ podiplomines studijas, LSMU.

Yra galimybė turėti individualias konsultacijas. Taip pat organizuojamos dailės terapijos grupės vaikams, kurių metu mokomės atlikti meditacinius pratimus. Kaina: 8 eurai.

Užsiėmimų laikas: pirmadienis – galimos rytinės, popietinės, vakarinės valandos (11.00, 14.00, 17.30 val.). Galimi užsiėmimai šeštadieniais rytiniu laiku.

Grupės dydis: 4 žmonės. Trukmė: nuo 1,5 iki 2 val. Užsiėmimo kaina: 10 eurų žmogui, 15 eurų porai.

Registracija ir išsamesnė informacija: telefonu 86-0996507 arba el.paštu: