Jūs esate čia

Dažniausiai užduodami klausimai

PLAUKO TYRIMAS

Ar tiriami plaukai mažiems vaikams?
Tiriame visų amžiaus grupių žmonės, įskaitant mažus vaikus.

 

- Ar galima plaukus tyrimui atsivežti/atsiųsti nukirpus patiems? Kur ir kaip reikia kirpti?       
Jeigu asmuo, kurio plaukai tiriami sveikas, neturi jokių problemų – plaukus galima atsivežti/ atsiųsti. Tačiau jeigu tyrimas daromas esant sveikatos problemoms, būtų reikalinga konsultacija ir susitikimas su asmeniu, kurio plaukai tiriami.
Plaukai kerpami tik iš pakaušinės, apatinės dalies, iš keleto vietų, kad bendrai susidarytų maždaug pieštuko storio sruoga. Prieš tyrimą plaukai negali būti dažomi bent 1-2 mėnesius (nedažytų plaukų ilgis turi būti bent 1 cm), taip pat keletą dienų neplauti. Juos galite sudėti į atskirą švarų voką ir atvežti.

 

Ar tiriate plaukus kompiuteriu?

Ne, plaukai netiriami kompiuteriu. Jie tiriami branduoliniu spektrometru.

 

Per kiek laiko gaunamas plaukų tyrimo atsakymas?
Tyrimas atliekamas Maskvoje. Atsakymas gaunamas per mėnesį. Tačiau esant gydytoja gali skirti vienas ar kitas priemones iškart po konsultacijos, dar iki tyrimo rezultatų gavimo.

HOMEOPATIJA, GYDYMAS VAISTAŽOLĖMIS

Koks yra homeopatinių vaistų dozavimas vaikams?

Nuo gimimo iki 3 metų – ne daugiau kaip 1/3 suaugusiųjų dozės,
Nuo 3 iki 6 metų – 1/2 suaugusiųjų dozės
Nuo 6 iki 12 metų – 2/3 suaugusiųjų dozės,
Vyresniems negu 12 metų – pilna suaugusiųjų dozė.

Tačiau visuomet gali būti dozės svyravimai, priklausomai nuo vaiko ūgio, svorio ir sveikatos būklės.

 

Kokias arbatas galima duoti vaikams iki 1 metų?

Nuo kada Augalai
1 mėn. Ramunėlių, pankolio
2 mėn. Pipirmėtės, kmynų
3 mėn. Erškėtrožių vaisių
4 mėn. Džiovintų vaisių, uogų
5 mėn. Šlakelis svarainių, šaltalankių, spanguolių ar citrinų sulčių į vandenį  
7 mėn. Truputėlis medaus, jei šeimoje nėra alergiškų žmonių
10 mėn. Įvairesnės, suaugusiems tinkamos arbatos
(išskyrus juodoą ir žaliąją), tinkamai dozuojant.

MAISTO NETOLERAVIMO TESTAI 

Kas yra maisto netoleravimas?
Maisto netoleravimas – tai lėtinė nepageidaujama organizmo reakcija į maistą. Ji gali būti skirtingo pobūdžio. Gerai ištirta yra klasikinė alerginė reakcija, kuri diagnozuojama ištyrus imunoglobulinus E. Tačiau gydytojai pastebėjo, kad daugeliui žmonių, besiskundžiančių alergijos simptomais, nenustatomas imunoglobulinų E padidėjimas, o tai reiškia, kad jie neserga klasikine alergija. Dažnai šie žmonės skundžiasi įvairiomis lėtinėmis ligomis, trukdančiomis jų kasdieniam darbui. Išsiaiškinta, kad jų simptomus sukelia ne alerginė reakcija, o kita nepageidaujama reakcija į maistą, vadinama maisto netoleravimu.

 

Kaip atsiranda maisto netoleravimas?
Imuninė sistema saugo organizmą nuo virusų, bakterijų, grybelių ar parazitų, sukeliančių infekcijas. Ji gamina antikūnus, kurie atpažįsta „įsibrovėlius". Antikūnai praneša imuninei sistemai apie pavojų. Kūnas atsako apsaugine reakcija į svetimą medžiagą. Maisto netoleravimo atveju netinkami produktai taip pat sukelia imuninės sistemos apsauginę reakciją. Pastoviai vartojant netoleruojamus produktus, apsauginė reakcija tampa lėtine ir neigiamai veikia žmogaus savijautą ilgus metus. Imuninės sistemos išsekinimas sąlygoja organizmo nusilpimą, nesugebėjimą susikoncentruoti, emocinį nuovargį ir nerimą. Ilgai besitęsiantis uždegiminis procesas gali sukelti fizinius organizmo negalavimus, tokius kaip migrena, artritai, odos ligos, virškinimo problemos, nuovargis, nutukimas ir pernelyg ankstyvas senėjimas.

 

Pas jus atliekami keli maisto netoleravimo testai. Kurį iš jų jus rekomenduotumėte, norint ...(numesti svorį, sergant psoriaze ir t.t.)

Galimi keli konsultacijų mitybos klausimais variantai:

  • Valandinė gydytojo-mitybos specialisto konsultacija be produktų ir be sveikatos testavimo; sudaromas valgiaraštis, aptariamos pagrindinės klaidos/problemos.
  • Dviejų valandų gydytojo-mitybos specialisto konsultacija, kurios metu R.Folio metodu testuojama virškinimo ir endokrininės sistemų veikla, Vegatest metodu įvertinamas atsakas į 200 dažniausiai vartojamų produktų. Po konsultacijos pacientas gauna tinkamų vartoti produktų sąrašą bei valgiaraštį.
  • Kraujo testas IMU PRO metodu, kaina priklauso nuo tiriamų produktų kiekio. Į kainą įeina 30-60 min. gydytojo-mitybos specialisto konsultacija testo rezultatams aptarti. Rezultatai gaunami maždaug po 2 savaičių, nes tyrimas atliekamas Vokietijoje.
  • EXPRESS diagnostikos kraujo testas. Testuojami 59 produktai, atsakymas gaunamas per 40 min. Į kainą įeina 30-60 min. gydytojo-mitybos specialisto konsultacija testo rezultatams aptarti.

Visu galimų metodų rezultatai bus juntami, jeigu tik laikysitės paskirtų nurodymų. 

 

Kaip aš galiu sužinoti, ko netoleruoju?
Maisto netoleravimas sutinkamas daug dažniau nei maisto alergija. Alergija maistui skundžiasi apie 4-5% gyventojų, o maisto netoleravimu – apie 40%. Maisto netoleravimas gali pasireikšti bet kurio amžiaus žmonėms. Jo simptomai yra slapto ir uždelsto pobūdžio, nes atsiranda ne anksčiau kaip po 8-72 valandų po probleminio produkto vartojimo ir yra labai įvairūs: gali išberti odą, sutrikti virškinimas, skaudėti galvą ar sąnarius, atsirasti mieguistumas ir kt. Maisto netoleravimą kartais pajunta pats žmogus, be jokio tyrimo. Tačiau dauguma žmonių nė neįtaria, kad kasdien vartoja maisto produktus, netinkančius jų organizmui, kurie po kelių metų gali sukelti ligas. Pagrindinė maisto netoleravimo problema ta, kad ją sunku atpažinti ir laiku pradėti gydyti.

ŽARNYNO VALYMAS

Norėjau paklausti, ar prieš darant giluminį žarnyno valymą (hidrokolonoterapiją) reikia kažkokio pasiruošimo (prieš tai nevalgyti, turėti daktaro siuntimą ir t.t.)?
Jeigu žarnyno valymo procedūras darysite pirmą kartą, reikalinga mūsų specialisto konsultacija, ji trunka apie 30 min.
Prieš procedūrą rekomenduojama 3-4 val. nevalgyti ir išvakarėse išgerti 1 aktyvuotos anglies tabletę 10-čiai kg kūno svorio. Pavyzdžiui, jeigu sveriate 70 kg, rekomenduojama išgerti 7 tabletes anglies.  Be to rekomenduojama parą laiko vengti pilvą pučiančių produktų (kopūstų, obuolių, pupelių ir pan.). Skysčius gerti galima.

 

Ar galima atlikti žarnyno valymą mėnesiniu metu, esant nėščiai?

Mėnesinės netrukdo atlikti žarnyno valymo procedūros, tačiau jos metu turi būti naudojami higieniniai makšties tamponai. Būtent mėnesinių metu organizmas valosi lengviausiai.

Nėštumo metu procedūros neatliekamos. Ne todėl, kad būtu pavojingos, bet todėl, kad bet kokia galima nėštumo komplikacija nebūtų siejama su šia procedūra.

 

Nuo kokio amžiaus atliekamos giluminio žarnyno valymo procedūros, ar galima jas atlikti mažiems vaikams?

Žarnyno valymo procedūros galima atlikti vaikams, kuomet jų ūgis, svoris artėja prie suaugusiųjų. Paprastai procedūros neatliekamos jaunesniems kaip 8 metų vaikams, bet ir tai priklauso nuo vaiko kūno sudėties ir žarnyno valymo būtinybės.

OZONO TERAPIJA

Noriu atlikti ozonoterapijos procedūras. Kas tam reikalinga? Ar reikia siuntimo, kokių nors tyrimų?

Norint atlikti ozonoterpijos procedūras, reikia iš anksto registruotis ir atvykti gydytojos-ozono terapijos specialistės konsultacijai. Gydytoja, atsižvelgdama į Jūsų sveikatos būklę ir problemas sudarys ozono leidimo schemą, paskirs Jums tinkamą ozono koncentraciją ir leidimo būdą. Jeigu bus reikalinga, gydytoja nusiųs jus papildomiems tyrimams ar paprašys anksčiau atliktų tyrimų duomenų.

 

Kokia yra procedūros, gydymo ciklo kaina?

Ozono terapijos procedūrų kaina priklauso nuo rūšies. Kokios procedūros Jums reikia, nustato gydytoja. Paprastai rekomenduojamas 8-10 ozono procedūrų kursas, po kurių gali būti tęsiamas palaikomasis, vienos procedūros per mėnesį, kursas. 

GYDYMAS DĖLĖMIS

Noriu gydytis dėlėmis. Kaip man patekti į procedūras, kas reikalinga?

Norint gydytis dėlėmis, reikia iš anksto registruotis ir atvykti gydytojos-gydymo dėlėmis specialistės konsultacijai. Gydytoja, atsižvelgdama į Jūsų sveikatos būklę ir problemas, sudarys dėlių dėjimo schemą. Paprastai prašome, jog prieš procedūras būtų atliktas bendras kraujo tyrimas ne vėliau kaip prieš 3 mėnesius. Jeigu bus reikalinga, gydytoja nusiųs Jus papildomiems tyrimams ar paprašys anksčiau atliktų tyrimų duomenų.

 

Kada negalima gydytis dėlėmis?

Gydymas dėlėmis neskiriamas, kuomet pacientas vartoja kraują skystinančius preparatus – aspiriną, orfariną. Jeigu sveikatos būklė leidžia ir yra būtina dėti dėles, pvz., po traumų, operacijų ar kt., pacientas prašomas bent 3 dienas negerti aspirino ir bent savaitę – orfarino.

 

Ar reikalingas pasiruošimas norint gydytis dėlėmis?

Dėlės yra labai jautrūs gyvūnai. Jos nemėgsta stiprių kvapų – kvepalų, dezodorantų, netgi stipriai aromatizuoto muilo kvapo, rūkalų, smilkalų. Todėl prieš procedūras stenkitės vengti panašių medžiagų.

Taip pat jeigu pacientas labai jautriai, su didele baime reaguoja į dėles, gydymą rekomenduojama atidėti.

Bet koks gydymas bus sėkmingas tik tuomet, jeigu vyksta su pasitikėjimu ir tikėjimu sėkme.

REGISTRACIJA

Ar galima pas jus registruotis internetu?

Mūsų ilgametė patirtis rodo, kad patogiausia ir greičiausia registracijos forma yra telefonu. Dažnai tenka išsiaiškinti paciento tikslius pageidavimus, kokia paslauga ir kada jam reikalinga. Maloniai prašome skambinti tel. 8 682 92261 arba 8 37 710 602 arba nurodykite savo telefono numerį elektroniniame laiške ir mes su Jumis susisieksime.

Darbo metu internetu nesinaudojame, tad atsiprašome, kad į laiškus atsakome neoperatyviai.