Jūs esate čia

Rezultatai

Jolita (vardas pakeistas), 35 metų, kreipėsi dėl didžiulio potraukio saldumynams, daugybės spuogų veido srityje, nereguliarių mėnesinių. Moteris skundėsi, kad nori valgyti tik saldumynus, jų nevartodama jaučiasi pikta, nervinga, o pavalgius savijauta būna prasta – kamuoja rėmuo, pučia pilvą. Kova su spuogais jau kelerius metus neduoda jokių vaisių. Taip pat porą metų nesiseka pastoti. Jolitai diagnozuota mažakraujystė.

Kompiuterinės diagnostikos būdu buvo nustatyta parazitozė – askaridės. Pacientei rekomenduotas žarnyno valymas ir specifinis priešparazitinis gydymas. Po pilno gydymo būklė žymiai pagerėjo – atsirado potraukis normaliam maistui, išsivalė veido oda, liko tik randeliai, buvusių spuogų pėdsakai, susitvarkė mėnesinių ciklas. Po keturių mėnesių pacientė pastojo bei išnešiojo sveiką kūdikį.

 

Eglė, 28 metų, kreipėsi į mūsų gydymo centrą dėl stiprių sąnarių skausmų bei spuogų, varginusių nuo paauglystės. Biopunktūrinės diagnostikos būdu pastebėti ryškūs kepenų veiklos sutrikimai, nutarta atlikti kraujo tyrimus. Po papildomų tyrimų merginai nustatytas neaiškios kilmės autoimuninis hepatitas (kepenų uždegimas). Oficialios medicinos gydytojai rekomendavo taikyti agresyvų ilgalaikį (be konkretaus termino) gydymą cheminiais vaistais.

Mūsų centro specialistai pacientei parinko augalinius preparatus organizmo valymui, po jų – kepenų atstatymui. Kraujo tyrimo rodikliai greitai normalizavosi, po pusantrų metų tokio gydymo oficialios medicinos atstovai jau leido sumažinti rekomenduotų stiprių preparatų dozę (jų pacientė nenaudojo išvis). Merginos oda dabar švari, skundų dėl sąnarių ar virškinimo nebeliko, kraujo tyrimai normalūs. Būklė stabili jau kelerius metus.

 

Mergaitę Ingą (10 metų) pusę metų kamavo nevalingi viso kūno judesiai (galūnių, veido), ypač vakarais, naktį. Ji net daužydavo galvą į sieną, ją kamavo didelis nerimas, baimės. Inga nuolat užduodavo klausimus apie mirtį, neišeidavo iš namų, bijodavo būti viena. Mergaitė buvo tirta stacionare, jai diagnozuotas autoimuninis encefalitas, rekomenduoti stiprūs raminantys ir prieštraukuliniai preparatai, kurie turėjo stiprių pašalinių poveikių.

Buvo nutarta išbandyti homeopatinį gydymą. Praėjus metams mergaitės būklė yra ženkliai geresnė. Ji pati skundų neturi, yra ramesnė. Nebėra nevalingų judesių, trūkčiojimo, tik nežymūs rankų pirštų judesiukai užmiegant. Inga jau išeina iš namų viena į parduotuvę, lanko šokius, tapo, bendrauja. Mažiau baimių, nerimo.

 

Vitalija, gimusi 1950 m., į centro specialistus kreipėsi 2010 m. dėl skrandžio vėžio. Atvyko po chirurginio gydymo, jai buvo pilnai pašalintas skrandis, dalis stemplės ir dvylikapirštės žarnos. Vitalijai buvo 3 kartus taikyta chemoterapija, bet gydymas buvo nutrauktas dėl blogo toleravimo. Moteris nutarė išbandyti alternatyvius gydymo būdus.

Ją vargino nevirškinimas, atpylinėjimas, nuolatinis viduriavimas, pilvo „burbuliavimas“, tarpšonkaulinių nervų uždegimai, svorio kritimas, bendras silpnumas, nerimas. Buvo sudarytas specialus mitybos planas (nes pacientė nebeturi skrandžio), skirtas homeopatinis gydymas, taip pat augaliniai preparatai, probiotikai, fermentai. Pacientė nurodymų laikėsi labai kruopščiai, buvo nuolat stebima tiek natūralios medicinos specialisto, tiek onkologų. Chemoterapijos ar radioterapijos daugiau negavo. Po penkių metų buvo pripažinta sveika. Priaugo svorio, virškinimas nebevargina, pati sako, kad „jaučiasi sveikesnė negu kada nors anksčiau gyvenime“.

 

Paciento Arno (6 metukai) mama kreipėsi dėl intensyvaus kosulio, tris dienas trunkančios karščiavimo. Po rentgenogramos vaikui diagnozuotas plaučių uždegimas, kraujo tyrimas rodė ryškius pakitimus: CRB – 90, leukocitozė. Kadangi vaikas alergiškas, mama nepageidavo gydymo antibiotikais. Buvo skirti homeopatiniai vaistai. Po dienos temperatūra sumažėjo, po trijų dienų susilpnėjo kosulys, po savaitės apylinkės gydytoja patvirtino, jog plaučiuose neliko uždegimui būdingų karkalų, todėl rentgenograma nebekartojo. Kraujo tyrimo rodikliai buvo normalūs, vaikas pasveiko.

 

Regina kreipėsi į centrą 2007  metais dėl sunkiai koreguojamo aukšto kraujospūdžio, galvos svaigimo priepuolių su pykinimu, dusimu po nedidelio fizinio krūvio, veido mėlynavimu, skausmu širdies plote. Ligoninėjė Reginai buvo nustatyta išeminė širdies ir smegenų liga, paskirti nuolat vartojami vaistai.
Reginai buvo taikytas gydymas ozonuoto skiedinio lašelinėmis. Jos būklė pamažu gerėjo, sumažėjo svaigimas, normalizavosi kraujospūdis, aprimo širdies skausmai. Regina ozono procedūras lanko nuolat – kasmet kursais po 10 procedūrų, tęsiant palaikomąsias dozes kartą per mėnesį. Moteris teigia, jog ozonas visiškai pakeitė jos gyvenimą, savijautą ir net išvaizdą.  Ženkliai pagerėjo darbingumas – ji prižiūri du mažus anūkus ir nuo jų neatsilieka.  Susitvarkė miegas, neliko anksčiau kamavusios nemigos. Praėjo skausmai širdies plote ir galvos svaigimas, kraujospūdis dabar yra normalus. Pasikeitė net Reginos veido odos spalva – iš melsvai rausvos tapo šviesesnė, švaresnė, moteris dabar švyti ir džiaugiasi gyvenimu.

Pacientas Kęstas (45 m.) kreipėsi į Natūralaus gydymo centro specialistus 2005 metais dėl lėtinio sinusito. Jį jau apie 20 metų kankino galvos skausmai, nuolatinė sloga, o dėl jų – nuolatinė nemiga, nuovargis. Kelis kartus buvo atliktos nosies operacijos – koreguota pertvara, kriauklės, valytos daubos. Paskirtas homeopatinis gydymas tęsėsi porą metų. Buvo koreguojama mityba, reikėjo vengti netoleruojamų produktų, naudoti paskirtus vaistus. Po metų Kęstas jau nebesiskundė galvos skausmais, sloga kamavo tik retkarčiais (pervargus, esant slėgio kaitai, po peršalimų). Antrais metais jis vaistus vartojo ne visą laiką – tik tuomet, kai prireikdavo. Dar po poros metų sloga atsirasdavo tik kartą ar du per metus – kaip ir daugeliui žmonių. Šiuo metu vyras vaistų nenaudoja, dėl sveikatos skundų neturi. (2010)

Pacientė Lina (27 m.) kreipėsi į centro specialistus dėl amenorėjos ir nevaisingumo. Jos mėnesinių ciklas nuo pat paauglystes buvo retas, su pertraukomis iki šešių mėnesių. Aštuonerius metus su trumpomis pertraukomis jai buvo taikomas hormoninis gydymas, bet vos tik jį nutraukus, mėnesinės vėl dingdavo. Moteris nutarė ieškoti natūralių gydymo metodų, nes norėjo susilaukti vaikų . Po trijų mėnesių gydymo tik homeopatiniais preparatais atsirado natūralios mėnesinės, ciklas, nors ir retesnis, liko reguliarus. Dar apie pusmetį reikėjo vartoti homeopatinius vaistus dėl kandidozės. Po metų gydymo ciklas tapo normalaus dažnio, grybeliai nebevargino. Konsultavo ginekologas, atliko hormonų tyrimus – pacientė nebesirgo jokiomis ginekologinėmis ligomis. Po pusantrų metų nuo gydymosi pradžios Lina pastojo, sėkmingai išnešiojo ir 2009 m. rudenį pagimdė sveiką mergytę. Mama ir vaikas jaučiasi puikiai. (2010)

Tomą (9 m.) į centrą atvedė tėvai. Jį keletą mėnesių kamavo naktiniai košmarai. Vaikas pabusdavo kelis kartus per naktį, rėkdavo, keldavosi, norėdavo bėgti. Tėvai pavargdavo, sutriko visos šeimos nakties miegas, be to – kamavo nežinia ir nerimas dėl vaiko. Buvo atlikti įvairūs tyrimai, konsultuotasi su neuropatologais, tačiau aiškaus susirgimo nerasta. Tėvai nenorėjo vaiko gydyti stipriais raminamais medikamentais, todėl pasirinko homeopatinį gydymą. Jau po pirmo mėnesio vaiko miegas tapo ramesnis, košmarai retėjo, švelnėjo ir po poros mėnesių išnyko visai. Dar keletą mėnesiu buvo naudojamos palaikomosios medikamentų dozės. Dabar tiek Tomas, tiek jo šeima problemą pamiršo. (2010)

Pacientas Andrius (44 m.) atvyko į centrą dėl stiprių rankų skausmų, didelio bendro silpnumo. Vyras dirbo fizinį darbą, todėl skausmai trukdė jo profesinei veiklai. Jam jau buvo suleistas B grupės vitaminų kursas, nuskausminamieji medikamentai, bet tai buvo neveiksminga. Atlikus kompiuterinę diagnostiką, buvo įtarta Laimo liga. Diagnozę patvirtino kraujo tyrimas. Gydymui buvo skirti homotoksikologiniai preparatai bei mezoterapija (leisti vaistai į konkrečius skausminius taškus). Po dvejų savaičių vyras jautėsi gerai, palaikomojo gydymo nebereikėjo. Jau kelis mėnesius vyras eina į darbą, skundų neturi. Konsultacija pas infektologą patvirtino, jog jis sveikas ir cheminių preparatų naudoti nereikia. (2010)

Pacientas Romualdas (51m.) priklausė tiems, kurie sako - „svorį aš paveldėjau“. Ir jo mama, ir senelė, ir sesuo - visa šeima turi padidinta kūno masę. Jis kreipėsi pagalbos, supratęs, kad taip, kaip gyveno iki šiol, jau gyventi nebegalima. Jo „kraityje“ buvo cukrinis diabetas, nustatytas prieš dešimt metų. Romualdas pastoviai vartojo insuliną, bet nežiūrint į gydymą, jo kraujo tyrimai buvo blogi. Juose buvo padidėjęs ir cukraus ir cholesterolio kiekis, kamavo aukštas kraujospūdis, vystėsi pakitimai akių kraujagyslėse.
Pradėjus laikytis mūsų centre nustatytos mitybos, naudoti augalinius vaistus, Romualdo būklė stabiliai gerėjo. Po šešių mėnesių nuo gydimosi pradžios jis „prarado“ 30 kg svorio, nebereikėjo insulino injekcijų, pakako tik geriamų vaistų. Stabilizavosi ir kraujospūdis, ir jam reikalingų koreguoti vaistų dozės sumažėjo.
Romualdas praėjus metams po pradėto gydymo jaučiasi puikiai. Jo tyrimai geri, sveikata gera. Tačiau jis žino, kad kelio atgal nėra. Ankstesni įpročiai - tai sunkios ligos ir invalidumas. Jį kantriai palaiko šeima, žmona ir jis jau tiki, kad galės išauginti anūkus.

Pacientė R.M. (80 metų) atvyko, nes niekur neberado pagalbos. Ją kelis mėnesius vargino labai stiprūs kojos skausmai. Skaudėjo visą klubą, šlaunį iki pat pėdos, ir dieną, ir naktį. Pacientė gėrė bei leido į raumenis daug įvairių nuskausminančių vaistų, lankė įvairias procedūras. Nuo vaistų atsirado nepageidaujamų šalutinių poveikių - širdies veiklos, virškinimo sutrikimai. Nuvarginta nuolatinio skausmo ji jau buvo beveik praradusi viltį. Įvairūs tyrimai rodė tik ryškią stuburo ir klubų sąnarių osteochondrozę,tačiau protezavimas dar nebuvo siūlomas.
Pacientei taikytas mezoterapinis gydymas – vaistų leidimas į tam tikrus akupunktūrinius taškus kartą per savaitę. Jau po pirmo leidimo pacientė naktį išsimiegojo ramiai. Pamažu skausmas išnyko, liko labai neryškus, dėl kurio geriamų vaistų pastoviai naudoti nebereikia . Pacientė atgavo gerą nuotaiką, norą gyventi, darbuotis.

Pacientas K.G. ( 67 metų) kreipėsi į mūsų centrą dėl daugybės sunkių susirgimų. Jis dešimt metų serga sunkios formos cukralige, hipertonine liga, lėtine obstrukcine plaučių liga, patyrė miokardo infarktą ir insultą. Dėl minėtų sveikatos problemų pacientui labai pažeistos kraujagyslės, prasidėjo pėdos gangrena. Pėdą stipriai skaudėjo, šalo, mėlynavo. Konsultavę angiochirurgai rekomendavo galunę skubiai amputuoti, sakydami, kad nėra būdų pagerinti kraujagyslių būklę.
Pacientui taikyta ozonoterapija. Jau po kelių kartų būklė ėmė taisytis. Kojos pradėjo šilti, sumažėjo skausmas. Po procedūrų kurso stabilizavosi kraujospūdis, sumažėjo cukraus kiekis kraujyje, padidėjo naudojamų vaistų efektyvumas, o svarbiausiai - pavyko atidėti kojos amputacijos operaciją. Koja nebemėlynuoja, nebešąla, nebegresia progresuojanti gangrena. Be to, pacientas pasijuto daug stipresnis ir energingesnis, atsirado viltis ir tikėjimas, kad galima kovoti su liga.

Pacientė E.M. (70 metų) jau 30 metų serga lėtine obstrukcine plaučių liga. Kreipėsi į mūsu centrą labai sunkios būklės - ją nuolat dusino, ji netoleravo net mažiausio fizinio krūvio - negalėjo pati apsitarnauti namuose, nueiti į parduotuvę, polikliniką, ją dusino net nuo vėsesnio oro gūsio. Ji buvo priklausoma nuo aplinkinių pagalbos. Kai pirmą kartą lankėsi mūsų centre, buvo pastebima ryški lūpų cianozė (mėlynavimas), akivaizudus dusulys.
Po ozonoterapijos kurso pacientės būklė pagerėjo – ji gali gyventi savarankiškai. Pati pasiruošė šventėms, apsipirko, susitvarkė namuose; pati atvyksta į gydymo įstaigą. Sumažėjo varginantis dusulys, nebemėlynuoja lūpos, atsirado jėgų. Stipriai pasitaisė pacientės nuotaika, bendra savijauta.

Loreta atvyko į centrą sverdama 110kg, ją kankino psoriazė ir migreniniai galvos skausmai. Jos abu tėvai turėjo viršsvorį ir ji pati visą gyvenima buvo „tvirto“ sudėjimo. Tačiau po tulžies pūslės operacijos svoris stipriai padidėjo ir pradėjo labai varginti. Loreta per gyvenimą išbande įvairias dietas bei svorio metimo būdus. Paparastai poveikis būdavo trumpalaikis ir nežymus. Ji nuolat naudojo įvairius tepalus dėl odos ligos, dažnai ir nuskausminamuosius vaistus. Pradėjus laikytis nustatytos mitybos alkis kamavo tik pirmas dienas, o per kelias savaites pranyko gausios vakarienės noras. Pirmosiomis savaitėmis labai paaštrėjo odos bėrimas, tačiau Loreta suprato, jog tai „valymosi“reakcija ir kantriai pralaukusi sulauke stabilaus pagėrėjimo. Dabar jos oda praktiškai švari, liko pavieniai „budintys“ židinėliai, nebekankina nuolatinis niežulys. Per 6 mėnesius Loreta atsikratė 30kg. Pagrindine jos geros savijautos priežastis - sveika mityba. Didelę pagalba suteikė ir naturalūs, augaliniai preparatai, iškrovos dienos ir reguliarus fizinis krūvis. Ji jaučiasi atjaunėjusi, kasdien smagiai bėgioja, negeria vaistų nuo galvos skausmo, nes jo nebėra ir yra patenkinta savo oda. Moters savijauta puiki, nuotaika gera ir jį niekada nebenorėtų grįžti į ankstesnę būseną. Ji pasiryžusi sveikai maitintis ir sveikai jaustis nuolat.

Ponia Pranciška (73 m.) į mūsų centrą atvyko prieš tris metus. Jos ligų „kolekcija“ – įspūdinga - 20 metų trukęs nuolatinis galvos skausmas, protarpiais virsdavęs stipriais migreniniais priepuoliais, kurie, lydimi vėmimo ir svaigimo, tęsdavosi po 4-5 dienas. Kasdien vartojamas citramonas ir panašūs vaistai gelbėdavo mažai, per priepuolius moteris vis atsidurdavo ligoninėse. Pranciška jau buvo iškentusi nemažai sunkių operacijų - persodinti klubų sąnariai, skaldyti inkstų akmenys. Negana viso to, nuotaiką gadino ir alerginis niežtintis rankų bėrimas, stuburo, sąnarių skausmai. Natūralaus gydymo centre Pranciškai buvo parinkta tinkama mityba, paskirti homeopatiniai vaistai bei gydymas dėlėmis. Jau po poros mėnesių galvos skausmai pradėjo kamuoti silpniau ir rečiau, išnyko bėrimai. Dar po poros mėnesių stabilizavosi kraujo spaudimas. Per metus susitvarkė ir kūno svoris - ji numetė 15 kg, ko, būdama tokių metų, nesitikėjo. Po trijų metu gydimosi Pranciška džiaugiasi, kad jos ligų „krepšelis“ ne didėja, o traukiasi, priešingai nei yra įprasta pagal oficialiosios medicinos standartus. Moteris sveria normaliai, pamiršo vaistus nuo kraujo spaudimo, citramoną prisimena tik kelis kartus per metus - esant labai ryškiom oro permainom, jau senokai neteko gulėti stacionare. Nebevargina nei bėrimai, nei inkstų skausmai, sąnariai tik „praneša“ oro permainas, tačiau leidžia ramiai gyventi, vaistų nuo skausmo vartoti nereikia. Pranciška patenkinta, kad pasirinko sveikesnį gyvenimo ir gydimosi būdą.

Artūras M. (35 m.) nuo jaunystės turėjo viršsvorį. „Kai atsisėsdavau, pilvas gulėjo ant kelių”- sakė Artūras. Pasiekęs rekordinį 120 kg svorį, jis nutarė, jog reikia kažką daryti. Natūralaus gydymo centre jam sudarė individualią mitybos programą, paskyrė homeopatinį gydymą, nes jį kamavo dar ir psoriazė. Kadangi ryžto ir valios netrūko – rezultatų ilgai laukti neteko. Per 1 mėn. „dingo” 12 kg, per antrą – 8 kg, trečias dešimtis „ištirpo” per per sekančius 2 mėnesius. Dabar jau beveik metus Artūras džiaugiasi 90 kg svoriu. Jo mityba apribota nedaug - jis vengia tik keleto produktu, žino, kokiais kiekiais ir deriniais reikia maitintis. Bet dėl kūno lengvumo, odos švelnumo ir puikios savijautos verta save suvaldyti.

Pacientę Jurgitą L. (28 metai) nuo mažens kankino sunkus neurodermitas, gydytis bandė įvairiais tepalais, hormoniniais vaistas. Paauglystės laikotarpiu bėrimai sumažėjo, bet neišnyko, be to atsirado nauja bėda - sunki migrena, del kurios net kelias dienas Jurgita būdavo nedarbinga. Jos būkle pagerėdavo tik po stiprių leidžiamų nuskausminamųjų vaistų. Migrena Jurgitą kamavo keletą metų. Pradėjus naudoti homeopatinį gydymą jau antrą mėnesį sumažėjo galvos skausmų intensyvumas ir dažnis, po pusės metų neliko nei alerginio bėrimo, nei migrenos. Jurgita jau trečius metus po gydymosi gyvena normalų, pilnavertį gyvenimą.

Fausta (10 m.).Mergaitę nuo kūdikystės vargino alergija – berdavo veidą, rankas. Veidukas būdavo sausas, pleiskanojantis, lūpos trūkinėdavo, akis niežtėdavo. Ypač ryškiai pažeistos buvo rankos – gilūs, skausmingi įtrūkimai trukdė normaliai gyventi. Nuo 5 metukų prasidėjo ir kvėpavimo takų alergijos reiškiniai – abstrukcija lydėjo peršalimo ligas, gydytojai prognozavo astmą. Plaučių funkcijos tyrimai buvo prasti. Nuo 2005 metų Fausta buvo gydoma homeopatiškai. Po 4 mėnesių jos būklė ryškiai pagerėjo. Fausta ir jos tėvai labai stengėsi: kruopščiai laikėsi nurodymų, vengė alergėnų, sezonines ligas gydė augalinėmis priemonėmis. Šiemet, po pusantrų metų gydymosi, mergaitė graži ir sveika. Jos oda švari, dusulys nebevargina. Ji pasiryžusi ir toliau draugauti su homeopatija.

Pacientei Jūratei V. (40 metų) nuo pat jaunystės kiaušidėse formavosi cistos. Jas kas keli metai vis operuodavo, kol buvo nutarta, jog jų per daug ir operuoti sudėtinga. Jūratė naudodavo ir įvairius hormoninius preparatus, bet cistos augo vėl. Į gydytoją A. Vaivarienę kreipėsi prieš 3 metus. Maždaug metus tęsėsi intensyvus gydymas, buvo naikinami Vega testo metu rasti sukėlėjai - chlamidija, trichomona, gydymui naudojami homeopatiniai, antihomotoksiniai ir vaistažoliniai preparatai, indukcinė terapija, koreguota mityba. Jau du metus Jūratė jaučiasi gerai, tęsia palaikomąjį homeopatinį gydymą, ginekologas dėl jos sveikatos priekaištų neturi.

Justinas T. (15 metų) – būdamas 3 metukų susirgo artritu (sąnarių uždegimu), kuris kartojosi kas kelis mėnesius, pažeisdamas vis naujus sąnariukus. Intensyviai gydantis įprastinėmis priemonėmis praėjo du metai. Justinui buvo nustatyta juvenilinio reumatoidinio artrito diagnozė, išgerta daugybė vaistų, hormonai buvo leisti į pačius sąnarius. Blogiausia, jog jo kraujo tyrimai rodė genetinį polinkį sirgti sąnarių liga. Vaiko mama kreipėsi į gydytoją homeopatą. Po 3 mėnesių gydymosi skausmai sumažėjo, pasidarė retesni, po pusmečio Justinas savo skausmus prisiminė tik treniruočių metu ar sušalus, o po metų jautėsi sveikas. Jau kelis metus vaikas nesiskundžia, laikas nuo laiko naudoja homeopatinius vaistus.

Gabrielė R. (10 metų) - nuo mažens vargino alerginiai veido bėrimai, o būnant 5 metų užpuolė dar vienas nemalonus ”svečias” - odos moliuskas. Apie pusmetį gydėsi įvairiomis priemonėmis - tepė, pridegino, deja, moliuskas tik paplito per visa kūną. Mama kreipėsi pagalbos. Po 2 mėnesių moliuskas išnyko, liko tik pavienės rausvos demėles. Alergijos gydymas buvo tęsiamas dar 9 mėnesius. Jau keli metai mergaitė sveika, laikosi parinkto mitybos plano, režimo, laikas nuo laiko naudoja vaistus.

Iveta T.(13 metų) nuo pat mažens lankė logopedo užsiėmimus dėl neaiškios kalbos. 3 metų pradėjus lankyti darželį, prasidėjo dar daugiau bėdų - trūkčiojo kalba, kilnodavo pečius, kalbant lenkdavosi į priekį. Pradėjo gydymą homeopatiniais vaistais nuo 7 metų, pradėjus eiti į mokykla, kadangi nes sutrikimai akivaizdžiai trukdė bendrauti, atsakinėti, kėlė psichologinius sunkumus. Po 6 mėnesių gydymosi būklė ryškai pagerėjo, o po 2 metų kalbos sutrikimas tapo labai nežymus: retkarčiais, labai susijaudinus, šiek tiek vėluoja žodžio pradžia. Aplinkinių tai netrikdo, o mergaitės nevargina.

Aistė M.(8 metų)- būdama kelių mėnesių susirgo pielonefritu. Kadangi ligos eiga buvo sunki, pateko į ligoninę, diagnozuotas šlapimo refliuksas ir šlapimo takų 2 laipsnio išsiplėtimas. Apie metus mergaitė naudojo medikamentus, apsaugančius nuo uždegimo pasikartojimo, tačiau kas du - tris mėnesius liga vis paaštrėdavo, tekdavo gerti ar leisti antibiotikus. Ateityje buvo planuojama atlikti operacinį gydymą. Prieš tai tėvai kreipėsi į homeopatą. Po 6 mėnesių pavyko stabilizuoti ligą, šlapimo tyrimai tapo normalūs, nebesikartojo uždegimai. Po 2 metų ištyrus šlapimo takus, refliukso požymių rasta labai mažai, takai beveik normalūs. Tęsiamas palaikomasis gydymas homeopatiniais vaistais. Operacija neplanuojama.

Ilma (30 metų) išvyko dirbti į užsienį. Ten pakeitus darbo ir mitybos įpročius labai priaugo svoris - per 2 metus - 20kg. Pradėjo varginti vidurių užkietėjimai, pūtimas, kraujuojantis hemorojus, kojos egzema, galvos skausmai. Bandė laikytis baltyminės (Atkinso) dietos, deja - be rezultatų. Natūralaus gydymo centre Ilma atliko organizmo valymo ciklą (žarnyno ir kepenų valymo procedūras), kompiuterinės biopunktūrinės diagnostikos būdu jai buvo parinkta tinkama mityba, paskirti augaliniai preparatai. Po 10 mėnesių vėl atvykusi į Lietuvą Ilma buvo pasikeitusi nepažįstamai - numesti 16 kg, praėjo visi bėrimai, hemorojus, ji neturėjo jokių skundų dėl savo sveikatos.

Dalia (38 metai) – labai daug keliavo, žygiuose ištverdavo sunkius fizinius krūvius. Deja ją pradėjo kamuoti sąnarių skausmai, nuolatinis „sukimo“ jausmas, traškesys, nestabilios kojos, atsirado pakinklio išvarža, taip skaudėjo rankas, jog kartais net kavos puodelio nepavykdavo nulaikyti. Kreipėsi į gydytojus ir gavo rekomendacijas pastoviai vartoti skausmą mažinančius vaistus bei patarimą nustoti keliauti. Dalia nenorėjo keisti įprasto ir jai malonaus gyvenimo ritmo, todėl ieškojo būdų pasveikti. Homeopatinis gydymas bei tinkama, specialiai jai parinkta mityba jau po keliu mėnesių ją grąžino į gyvenimą. Po metų palaikomojo gydymo ji vėl išvyko į kelionę į šiaurę ir džiaugėsi galinti neatsilikti nuo žymiai jaunesnių bendražygių.

Alfonsą (47 metai) - nuo vaikystės kamavo sunki inkstų liga. Rimtai gydytis pradėjo tik suaugęs, kai pakilo kraujospūdis, atsirado ryškūs pakitimai kraujo bei šlapimo tyrimuose. Nebeturėdamas vilties pasveikti, kreipėsi į netradicinės medicinos atstovus. Jam buvo parinkta individuali mitybos programa, skirtas intensyvus gydymas homeopatiniais vaistais bei dėlėmis. Po metų gydymosi jam gresianti inkstų dializė atidėta neribotam laikui. Sumažintas cheminių vaistų kiekis, atsisveikinta su 18 kg, pagerėjo visų tyrimų rezultatai bei savijauta. Vyras tęsia intensyvų gyvenimo būdą, dirba.

Juozas (64 metai) - dvejus metus po žmonos netekties naudojo antidepresantus ir priaugo svorio. Jo gyvenimo būdas visuomet buvo nejudrus, o paskutiniais metais tapo visai pasyvus. Dėl viršsvorio atsirado varginančių sveikatos sutrikimų. Natūralaus gydymo centre jam buvo sudaryta individuali mitybos programa. Po 2 mėnesių Juozas sulieknėjo 16 kg, dar po dviejų - 8 kg ir pasiekė savo normalu vidutinį svori. Kraujospūdis tapo normalus, padidėjo fizinė ištvermė bei darbingumas. Jis tiki, jog dar ilgai gali būti naudingas sau ir visuomenei.