Jūs esate čia

Organizmo valymas I (Parazitai)

Šiame pasaulyje mes gyvename ne vieni - mus nuolat supa įvairūs žmonės, daug mažų ir didelių įnamių (jei ne nuosavų, tai kaimynų), kasdien liečiame daugybę daiktų, prie kurių ką tik buvo prisilietęs ir kas nors kitas. Mūsų visai nestebina, kai veterinaras šuneliui skiria vaistus nuo kirminų, bet labai nustembame, kai kas nors teigia, jog gulėdami su augintiniu vienoje lovoje ir valgydami prie vieno stalo ir mes turime tuos pačius parazitus. Dažniausias argumentas - „aš nieko nejaučiu!". Deja, žmogus dažniausiai ir nežino, ką turėtų jausti. Pagal pasaulio statistiką, 80-90% civilizuotų šalių gyventojų turi įvairių parazitų, kurie tikrai negerina sveikatos būklės. Parazitai - tai organizmai, tobulai prisitaikę gyventi ir išsilaikyti svetimame, šeimininko kūne. Jie naudoja geriausias maistines medžiagas, vitaminus, mikroelementus, energiją. Kad jų nesunaikintų šeimininko imuninė sistema, parazitai išskiria ją slopinančias medžiagas, taip sukeldami sunkias alergines ligas. Labai dažnai būtent jie ir slepiasi po įvairiausių ligų pavadinimais. Dažniausiai tai būna kasdienės problemos, kurios nepraeina nuo tradicinių medikamentų, pavyzdžiui, įvairūs virškinimo sistemos sutrikimai: užkietėjimas, viduriavimas, pilvo pūtimas, lėtinis „nevirškinimas".

Neretai parazitai sukelia mažakraujystę, lėtinį nuovargį, kadangi sunaudoja nemažą dalį maistinių medžiagų, trukdo įsisavinti vitaminus. Jų išskiriamos toksinės medžiagos gali sukelti padidintą dirglumą, miego sutrikimus, nervinį išsekimą, apatiją. Labai dažnai įvairių parazitų savininkai yra žmonės turintys viršsvorio: taip yra todėl, kad dėl kirminų veiklos prarandama vertingiausia maisto produktų dalis ir organizmas niekaip nesijaučia pasisotinęs, reikalauja papildomos porcijos. Dažniausiai parazitus išduoda įvairios odos problemos - pradedant nuo paprastų spuogų iki sunkių neurodermitų ar egzemų. Deja, net įveikus nemalonius gyventojus, sugadintai imuninei sistemai atstatyti reikia laiko ir pastangų.

Žmonių parazitų būna labai įvairių - virš 300 rūšių. Deja dabar, kai lyg ir gyvename civilizuotai, į šią problemą nekreipiama dėmesio. Net jei žmogus pats pastebi iš kūno išėjusį „gyvį", jis vis vien neturi tikslių žinių kaip elgtis. Tai labai aktualu šiais laikais, kai aktyviai keliaujama, keičiamos gyvenimo vietos, kontaktuojama su svetima aplinka, maistu. Blogiausia yra tai, jog daugelis parazitų yra atsparūs įvairiems vaistams, nes juos gauna ir mūsų mylimi augintiniai, ir fermose maisto pramonei auginami gyvūnai. Todėl kovai su parazitais tenka pasitelkti įvairių priemonių derinį. Silpnoji žarnyno gyventojų vieta - šviežias oras, tiksliau deguonis, nes jie prisitaikę gyventi beorėje terpėje. Taigi tinkamiausia priemonė kovai su parazitais yra deguonies ir ozono, kuris yra aktyvi deguonies forma, dujų mišinio suleidimas į žarnyną. Tai galima atlikti išvalius storąjį žarnyną specialios aparatūros pagalba. Deguonis paralyžuoja neprašytus įnamius ir jie, atitrūkę nuo žarnyno sienelių, gali būti lengvai pašalinami. Ozonas, virsdamas į deguonį, dezinfekuoja aplinką ir sunaikina bet kokį įsibrovėlį.

Norint turėti gerą sveikatą, pirmiausiai gerai turi veikti virškinimo sistema ir mūsų vidus privalo būti švarus. Jokie vaistai, vitaminai ar papildai, jokios operacijos nepadės, jeigu mūsų kūne migruos ir viską tyliai naikins parazitai.