Jūs esate čia

Organizmo valymas II

Nuo senovės įvairios tautos sveikatos palaikymui rekomenduoja skirtingas organizmo valymo procedūras. Jos ypač svarbios šiandien: persivalgymas - kasdienis reiškinys, be to maitinamasi nenatūraliu maistu, kuriame daug konservantų, dažų, saldiklių, naudojama nepakankamai daržovių bei vaisių. Toks gyvenimo būdas užteršia kūną ir sukelia ligas. Normali medžiagų apykaita pirmiausiai reiškia reguliarų valgymą ir tuo pat metu - reguliarų šalinimą. Civilizacijos liga - vidurių užkietėjimas, jei ne pastoviai, tai laikas nuo laiko vargina beveik visus žmones. Negali būti nė kalbos apie kokio susirgimo gydymą, jei nėra sutvarkytas normalus maistinių medžiagų cirkuliavimas!

Vieną iš mažai žinomų ir visiškai nepaisomų sveikatos problemų: grybeliai ir parazitai, kuriuos pagal oficialius duomenis virškinimo trakte turi daugiau nei trečdalis Europos gyventojų. Jie žaloja mūsų imuninę sistemą, išskiria nuodingas medžiagas ir sukelia ligas. Grybeliai ir parazitai dažniausiai būna alerginių susirgimų priežastis. Pvz.: Daivą K. kelis metus vargino akių, kaklo srities bėrimas, sukeliantis niežulį. Odos ir imunologiniai tyrimai jokių alergenų nerado, tačiau ji naudojo įvairius priešalerginius vaistus, kurie nepadėjo. Išvalius žarnyną, išnaikinus parazitus, atstačius normalią mikroflorą, bėrimas dingo. Liko vengti maisto alergenų, nustatytų Vega testo pagalba. Daugiau nebereikėjo vaistų, kuriuos be šių priemonių Daiva būtų vartojusi dar daug metų. Deja, gydytojai paskirdami pacientui antibiotikus, retai primena, jog jie sunaikina ne tik ligų sukėlėjus, bet ir gerąsias bakterijas visame virškinimo trakte, ir kad būtina jas atgaivinti, naudojant specialius bakterijų preparatus.

Vienas paprasčiausių, veiksmingiausių ir mažiausiai kenksmingų būdų kovoti su šiomis problemomis visuomet buvo klizmavimas. Dabar ši procedūra atliekama specialia aparatūra, naudojant sterilų vandenį, sekant įtekančio vandens slėgį, temperatūrą. Hidrokolonterapija visiškai saugi. Po procedūros visuomet atliekamas vaistažolių supylimas, kuris mažina žarnyno jautrumą, gydo gleivinę. Organizmo valymas yra pirmasis žingsnis sveikos gyvensenos link. Išvalius žarnyną, taisyklingai maitinantis, pamažu organizmas grįžta į normalų veikimo ritmą. Gerosios bakterijos, kaip grūdai pasėti žemėje be piktžolių, staigiai pasidaugina, ir klesti švarioje terpėje - todėl baiminimasis, kad jos bus prarastos neturi pagrindo – juk daugelis žmonių dėl savo mitybos įpročių, naudojamų cheminių vaistų, apskritai nebeturi ką prarasti.

Giluminis žarnyno valymas jau kelerius metus žinomas Lietuvoje, o dabar jis papildytas naujomis galimybėmis. Efektyvus metodas kovoti su grybeliais ir parazitais – deguonies suleidimas į žarnyną po valymo procedūros. Deguonis nuodingas mūsų organizmo kenkėjams, jie atitrūksta nuo sienelių, silpsta, žūva ir gali būti pašalinami. Tai šiuo metu ypač aktualu, nes daugybė parazitų ir grybelių įgiję atsparumą cheminiams vaistams, todėl jie nebūna pakankamai veiksmingi. Natūralūs metodai tiesia pagalbos ranką visiems, kurie jau nebeturi vilties pasveikti, taip pat siūlo mokytis sveiko gyvenimo būdo tam, kad nereikėtų savo kūno alinti stipriais vaistais ir operacijomis.