Jūs esate čia

Ozonoterapija

„Neturiu nei kada atsikvėpti..." – tai yra žodžiai, kuriuos tariame vos ne kasdien. Beprotišku greičiu skubame gyventi, nuolatos jaučiame stresą, kvėpuojame užterštu miesto oru, naudojame nenatūralų maistą. Nesustojame tol, kol kūnas nepradeda maištauti. Norėdami greičiau tapti darbingi – su ligomis dažniausiai kovojame pasitelkdami drastiškas priemones – stiprius cheminius vaistus, chirurgo skalpelį. O mūsų kūnas darosi vis neatsparesnis, tariamas pagerėjimas tėra laikinas, didėja problemų ir vaistų kiekis.

Natūrali medicina siūlo kitokią taktiką – bet koks gydymas turi būti stiprinantis, o ne alinantis kūną. Klaidinga yra nuomonė, kad vaistai kovoja su liga, nes su ja kovoja mūsų kūnas. Padėti reikia jam. Natūralios medicinos atstovai daug metų dirba derindami šiuolaikinių technologijų ir gamtos teikiamas galimybes. Vienas iš tokių atradimų, jau seniai taikomas JAV, Vokietijoje, Italijoje, Anglijoje, Rusijoje yra ozonoterapija. Ozonas – stipriausias gamtos antibiotikas, naikinantis visus žinomus virusus, bakterijas bei grybelius. Jie neatsparūs deguoniui.

Žmogaus ląsteles ozonas veikia labai teigiamai, tiesiogine to žodžio prasme - atgaivina. Taip yra todėl, kad net nedideli deguonies kiekiai, atsiradę skylant ozonui, aktyvina kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą, tokiu būdu didėja bendras organizmo energijos kiekis, atsinaujina ir atsigauna visi audiniai.

Ozonoterapija labai tinkama daugelio infekcinių ligų atvejais. Pavyzdžiui, ja įmanoma efektyviai išgydyti pūslelinė (esant odos, tarpšonkauliniam ar gleivinių herpetiniam išbėrimui). Imunologinių tyrimų duomenimis, taikant ozonoterapiją pūslelinės virusas išnyksta po 1 – 1,5 mėnesių. Esant lėtinio nuovargio sindromui, kurį dažnai sukelia citomegalo ar hepatito virusai, ozonoterapija stipriai pagreitina sveikimo procesą, padeda išsivaduoti nuo lėtinių galvos skausmų, nuolatinio nuovargio, padidina darbingumą. Pagerėja tyrimų duomenys – normalizuojasi fermentu, cukraus, cholesterolio kiekiai, išnyksta virusų žymenys.

Esant įprastam pervargimui ar lėtiniam neišsimiegojimui, ozonas veikia taip pat, tik dar greičiau. Sezoninio imuniteto susilpnėjimo metu ozono terapija didina atsparumą peršalimo ligoms – gripui, anginai, faringitui ir pan.

Taikant ozonoterapiją ryškiausiai gerėja kraujo cirkuliacija smulkiausiose kraujagyslėse. Išnyksta tokie deguonies bado požymiai kaip galūnių šalimas, tirpimas, ūžimas galvoje, opaligė, stenokardija. Pagerėja savijauta žmonių, kamuojamų diabeto, astmos, alerginių ligų, aterosklerozės, lėtinio hepatito, fibromialgijos ir kitų ligų.

Ozonoterapijos procedūros yra nesudėtingos, efektyvios, šis gydymas lengvai toleruojamas ir neturi pašalinių poveikių, nesukelia alerginių reakcijų. Jo rezultatai daugeliu atveju yra akivaizdesni ir stipresni už medikamentinių gydymo metodų, be to teikia stabilų sveikimo efektą.

Ozonas – veiksminga pagalbos priemonė ne tik ligoniams, bet ir tariamai sveikiems- pavargusiems ir persidirbusiems žmonėms. Procedūros pagerina mastymą, koncentraciją, gerina miegą, vyrams- potenciją.

Ozonoterapija padeda greičiau atgauti sveikatą, gerai derinasi su visais įmanomais medikamentais. Tai vienas iš puikiausių natūralios medicinos pavyzdžių, kaip išmintingai pasitelkiant gamtos galias įmanoma įveikti problemas.