TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Ma-uri


Kas yra MA-URI?

MA-URI® yra savigydos ir savęs įgalinimo menas, turintis šaknis senovės Polinezijos Navigatoriaus tradicijose. Iš pirmo žvilgsnio tai panašu į masažą, bet vien masažu negalima pavadinti, nes MA-URI toli gražu pranoksta jo reikšmę.

Kaip atliekama?

MA-URI prisilietimo sesijos metu naudojamas masažo stalas ant kurio paguldomas klientas. Naudojami šilti, natūralūs aliejai prisiliečiant (pvz. ryžių, vynuogių kauliukų, bekvapis kokosų aliejai ir kiti). Klientas guli nuogas, intymios vietos uždengiamos rankšluosčiu. MA-URI praktikuotojas šokdamas liečiasi dilbiais prie kliento skambant muzikai. Prisilietimo sesijos pabaigoje pagarbiai nuplaunamos kliento pėdos. Trukmė 1, 5- 2val.

Kam tinka MA-URI, kokias ligas gydo?

MA-URI energija ypač subtili todėl tinka visiems, tiek suaugusiems, tiek vaikams, tiek pagyvenusiems žmonėms, tiek besilaukiančioms moterims. MA-URI ypač pozityviai veikia žmogaus emocijas, mintis. Atsiranda daugiau džiaugsmo, meilės sau, savo kūnui, savo gyvenimui. Asiranda vidinė ramybė, harmoningiau veikia visos žmogaus gyvybinės sistemos. Tiksliai išvardinti kokias būtent ligas ar simptomus gydo MA-URI, būtų sudėtinga, nes tai yra antrinis poveikis.


Didžiausia MA-URI nauda pastebėta esant šiems fizinio kūno negalavimams:

  • Nervų sistemos sutrikimai (stresas, nervinis išsekimas, pervargimas, depresija, nervinis tikas, raumenų traukuliai, nemiga, galvos skausmai, sutrikusi dėl nervinio pobūdžio virškinimo veikla, šlapinimasis, tuštinimasis).
  • Judėjimo-atramos sistemos problemos (nugaros skausmai, stuburo osteochondrozė, radikulopatija, raumenų tonuso pakitimai
  • Reabilitacijoje, kai nusilpęs kūnas (po vėžio gydymo)

MA-URI sesijas Natūralaus gydymo centre atlieka Raimonda Mažeikaitė, 20 metų patirtį turinti kineziterapeutė, įsisavinusi daugybę metodų (Bobath, PNF, Schlingentish, Shiatsu, Su Džok ir kt.) Ji yra MA-URI Instituto( Danija, NZ) licencijuota trenerė( 12 m. patirtis) ir licencijuota MA-URI prisilietimo sesijų (angl. bodywork) praktikuotoja (20 m. patirtis).
Mokymai ir stažuotės: Lietuva, Danija, Lenkija, Vengrija, Naujoji Zelandija.

Daugiau informacijos apie MA-URI – www.ma-uri.lt


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button