TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00
Gyd. Aiva Vaivarienė

Biopunktūrinės diagnostikos ypatumai


Gydytojui-homeopatui kasdien tenka aiškinti daugelio organų reikšmę ir veikimo principus pacientams. Šiuolaikinis žmogus, kuris daug žino apie įvairius įrenginius, deja, be galo mažai nutuokia apie savo paties kūną – neretai net nekreipia dėmesio į akivaizdžius pakitimus – iškrypusią laikyseną ar per didelį pilvuką.


Kas tie akupunktūriniai taškai?

Žmogaus išorė byloja apie tai, kas vyksta organizmo viduje, o oda yra vienas iš svarbiausių sveikatos rodiklių. Oda atskiria mus nuo supančios aplinkos ir saugoja nuo jos veiksnių, kita vertus ji vienija mus su viskuo ką matome, girdime, užuodžiame ar liečiame – tai yra jungtis tarp žmogaus smegenų ir aplinkinio pasaulio. Odoje yra daugybė mažyčių „langelių“ – biologiškai aktyvių taškų, kuriuose koncentruojasi nervinės galūnėlės, kapiliarai ir imuninės sistemos ląstelės. Šiuos taškus veikiant adata, masažu, galima paveikti vidaus organų veiklą – tai jau nuo senų senovės žinoma ir naudojama Rytų medicinoje. Žinant aktyvių taškų buvimo vietas bei ryšius odoje, nesunkiai galima suprasti, apie kokio vidaus organo problemą signalizuoja tam tikri požymiai – pavyzdžiui, paprasta karputė ant kurio nors piršto, apgamėlis ant lūpos ar spuogai ant smakro.


Biopunktūrinės diagnostikos privalumai

Šiandienos technologijos leidžia daug tiksliau „perskaityti“ odos kalbą. Išmatuojant taškų elektrinius parametrus galima labai tiksliai įvardinti procesus vykstančius giliai kūne – toks metodas yra vadinamas diagnostika pagal akupunktūrinius taškus (Vegatest, Nakatani, R. Foll metodai). Šis būdas suteikia gydytojui labai ankstyvą informaciją apie veiklos sutrikimus sunkiai prieinamuose organuose, endokrininėje, imuninėje sistemoje, atveria galimybes efektyviai ir tinkamai pradėti gydymą ligai dar neįsišaknijus.

Pavyzdžiui, aptikus pakitimus kasos veikloje, laiku pradėtas gydymas gali apsaugoti nuo diabeto. Bendrai įvertinus virškinimo ir šalinimo sistemų pajėgumą, galima tiksliai spręsti apie asmeniui tinkamą mitybą. Stebint aktyvių taškų reakciją į specialius žymeklius, atitinkančius vieną ar kitą produktą, galima nustatyti įvairius alergenus – maisto, oro, ekologinius (aplinkos toksinus). Ši procedūra malonesnė, greitesnė nei įprasti odos ir kraujo tyrimai, be to rezultatai sutampa 90% tikslumu ir suteikia daug daugiau papildomos informacijos.


Akupunktūrinių taškų taikymas gydyme

Per taškus galima ne tik diagnozuoti, bet ir gydyti ligas. Veikiant juos akupunktūrinėmis adatomis, masažais, įvairių spalvų šviesa, šiluma, medicininėmis dėlėmis, elektriniais dažniais, magnetais įmanoma neįtikėtinai pagerinti savo sveikatos būklę ir išvengti chirurginio gydymo arba stiprių, pašalinį poveikį turinčių vaistų. Kiekvienas žmogus turėtų susimąstyti, ar verta savo kūną gydyti drastiškomis priemonėmis nežinant, ar jos bus veiksmingos. Galbūt derėtų pasinaudoti per amžius sukaupta natūralios medicinos patirtimi ir harmoningai spręsti iškilusias problemas.

Pavyzdžiui, pacientas po sunkios kojos traumos ir sudėtingų operacijų kentėjo labai stiprius skausmus, negalėjo vaikščioti. Buvo planuojama atlikti dar keletą operacijų, tačiau prieš tai nuspręsta išbandyti natūralų gydymą. Jau po dvejų procedūrų, veikiančių aktyvius taškus, skausmai liovėsi, o po pilno gydymo kurso pacientas vėl vaikščioja.Ši procedūra malonesnė, greitesnė nei įprasti odos ir kraujo tyrimai, be to rezultatai sutampa 90% tikslumu ir suteikia daug daugiau papildomos informacijos.


Galimybė skausmą ar ligą įveikti natūraliai

Veikiant taškus galima kovoti su varginančiais skausmais, pažįstamais daugeliui žmonių – neuralgija, radikulitu, migrena. Ne paslaptis, kad nuo tokių ligų kenčiama ilgus metus, vaistai neišgydo, o tik tam tikram laiko tarpui numalšiną skausmą, negana to, paprastai turi nepageidaujamų šalutinių poveikių. Natūralūs gydymo metodai neretai įveikia ligą visam laikui, neturi nepageidaujamų gydymo pasekmių.Gyd. Aiva Vaivarienė

Natūralaus gydymo centro vadovė, gydytoja-homeopatė, biopunktūrinės diagnostikos, mitybos specialistė. Lietuvos homeopatų asociacijos, Lietuvos Homeopatijos ir homotoksikologijos asociacijos, Baltijos homeopatų sąjungos ir Tarptautinės homeopatinės medicinos lygos narė, Endobiogenikos draugijos narė, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos narė.


Paslaugos:

Vega test diagnostika

Gydymas homeopatija

Konsultavimas po plauko tyrimo

Konsultavimas dėl MAINTRAC tyrimo

© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button