TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Didelių dozių vitaminų terapija onkologiniams ligoniams


Natūralaus gydymo centre konsultuojame sergančius onkologinėmis ligomis dėl didelių dozių vitaminų (C, B17) terapijos. Vitaminus leidžiame lašeliniu būdu į veną.

Leidžiant vitaminus tiesiai į veną, o ne geriant, pasiekiama didesnė jų koncentracija kraujyje ir audiniuose. Laboratoriniai tyrimai rodo, kad didelės vitamino C dozės sulėtina prostatos, kasos, kepenų, žarnyno ir kt. tipų vėžinių ląstelių augimą bei plitimą. Yra atlikta tyrimų su gyvūnais, įrodančių, kad priešvėžinė terapija, derinama su gydymu didelėmis vitamino C dozėmis, yra efektyvesnė. Atlikti tyrimai su žmonėmis parodė, kad leidžiamas vitaminas C vėžiu sergantiems žmonėms ženkliai pagerina gyvenimo kokybę – jie geriau jaučiasi tiek fiziškai, tiek emociškai, juos mažiau vargina nuovargis, pykinimas, skausmas, apetito nebuvimas.

Užsiregistruoti išankstinei konsultacijai galima telefonu 8 682 92261. Konsultacijos vyksta ir terapija atliekama Natūralaus gydymo centre, Kaune (Savanorių pr. 284).© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button