TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Biopunktūrinė diagnostika


Kas tai yra biopunktūrinė diagnostika?

Tai nauja, vis dar besivystanti energoinformacinės diagnostikos metodika. Pasaulyje sukurti keli tokios diagnostikos variantai: R.Folio, Nakatani, Akabane, vegetatyvinio-rezonansinio testo. Visų jų metu įvertinami kūno paviršiaus (odos) biologiškai aktyvių taškų elektriniai parametrai. Matuojant viena metodika – įvertinami keli šimtai odos taškų, kita – keliolika pagrindinių kontrolinių taškų, dar kita – stebimas vieno ar kelių gerai veikiančių taškų atsakas į įvairius dirgiklius – markerius. Diagnostika leidžia anksti nustatyti atskirų organų ar sistemų funkcijos sutrikimus. Veiklos (funkcijos) sutrikimai dažnai pasireiškia dar neatsiradus ryškiems fiziniams pakitimams, matomiems rentgenu, ultragarsu ar kitaip.

Koks diagnostikos poveikis, tikslumas?

Diagnostika visiškai neskausminga ir nekenksminga, gali būti atliekama ir vaikams. Jos tikslumas, priklausomai nuo paciento būklės (naudotų medikamentų, streso, žalingų įpročių poveikio) siekia 80-90%. Įvertinus funkcinę organų būklę, kartu gali būti parenkamas individualus gydymas visam organizmui, subalansuojama mityba, rekomenduojami maisto papildai.


Vegetatyvinis-rezonansinis testas

Vegetatyviniu-rezonansiniu testu (Vega testu) matuojamas vieno aktyvaus, sveiko odos taško laidumas. Vega testas – tai diagnostika, atliekama su labai jautria aparatūra, kuri fiksuoja menkiausius organizmo funkcijos sutrikimus ląsteliniame lygmenyje.

Kaip vyksta tyrimas?

Tyrimo metu, vienoje rankoje laikomas pasyvus elektrodas, o kitoje aktyviu liestuku matuojami sveiko taško fizikiniai parametrai ir stebimas organizmo atsakas į tam tikrus dirgiklius. Jeigu organizme yra pakitimų, kompiuterio ekrane pastebimas rezonansinis atsakas.

Ką galima ištirti?

Įmanoma ištirti bendrą ekologinę būseną, t.y. įvertinti, ar žmogaus neveikia žalingi aplinkos faktoriai: geopatogeninės zonos, radiacija, elektromagnetiniai laukai, ar organizmas neužterštas sunkiaisiais metalais, parazitais, grybeliais, konservantais ir kt. Šie neigiami ekologiniai faktoriai dažnai sukelia sunkias ligas, kurių priežastis neatrandama. Nustatomi alergenai – ne tik maisto, bet ir oro bei ekologiniai (įvairios aplinkos toksinės medžiagos). Didelis tokios diagnostikos privalumas – tai neskausminga, greitai gaunamas tikslus atsakymas, platus testuojamų alergenų bankas. Tai labai padeda parinkti teisingą mitybą alergijų, autoimuninių ligų, nutukimo ir kitais atvejais. Vega testu taip pat tiriama imuninės, endokrininės, nervų sistemų būklės, hormonų pusiausvyros sutrikimai, nustatomi uždegimai, jų sukėlėjai.

Su šia aparatūra ne tik diagnozuojama, bet ir gydoma pagal individualiai, specialiu dažniu parenkamas (rezonansines) programas. Jomis naikinami įvairūs ligų sukėlėjai, stabilizuojama nervų, imuninė bei endokrininė sistemos.

Diagnostika leidžia anksti nustatyti atskirų organų ar sistemų funkcijos sutrikimus. Veiklos (funkcijos) sutrikimai dažnai pasireiškia dar neatsiradus ryškiems fiziniams pakitimams, matomiems rentgenu, ultragarsu ar kitaip.

Diagnostika visiškai neskausminga ir nekenksminga, gali būti atliekama ir vaikams. Jos tikslumas, priklausomai nuo paciento būklės (naudotų medikamentų, streso, žalingų įpročių poveikio) siekia 80-90%.


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button