TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Intraveninė terapija – glutationas


Medikamentų įvedimas intraveniniu būdu žinomas kaip vienas efektyviausių metodų greitai pagerinti savijautą – papildyti organizmą skysčiu, mineralais, vitaminais, detoksikuoti, atstatyti energingumą, darbingumą. Natūralaus gydymo centre siūlome įvairius intraveninių procedūrų kursus.

Glutationas yra laikomas vienu iš vertingiausių ir stipriausių antioksidantų. Jis susideda iš trijų amino rūgščių – cisteino, glicino ir glutamino. Šios sudėtinės dalys pasižymi imunomoduliaciniu, detoksikuojančiu, priešvėžiniu poveikiu, padeda apsaugoti organizmą nuo radiacijos, šalinti iš kūno sunkiuosius metalus.


Geriamų papildų pasisavinimas priklauso nuo virškinimo sistemos būklės, o intraveninė terapija leidžia naudingoms medžiagoms per kraują iš karto pasiekti visus organus: smegenis, širdį, plaučius, raumenis.Kokie yra glutationo trūkumo požymiai?

  • lėtinis nuovargis
  • silpnumas
  • galvos skausmai
  • miego problemos
  • nuotaikų svyravimai
  • odos problemos
  • sąnarių skausmai


Kaip natūraliai padidinti glutationo kiekį organizme?

Pilnavertė ir kokybiška mityba, sveikas gyvenimo būdas turėtų užtikrinti pakankamą glutationo kiekį organizme. Esant jo trūkumui ir negalint reikiamo kiekio atstatyti tik mitybos pagalba (dėl ligų, gyvenimo sąlygų ar kt. priežasčių) galima pasitelkti papildus bei intraveninę terapiją.Kodėl glutationo lašelinės tokios populiarios?

Glutationo kiekių atstatymas itin teigiamai veikia sveikatą, o nuo sveikatos prasideda grožis. Glutationo poveikis toks akivaizdus, kad jis netrukus išpopuliarėjo ir kaip grožio preparatas: stabdo senėjimo ir uždegiminius procesus, akivaizdžiai pagerina odos būklę. Taip pat padidėjęs energingumas, žvalumas puošia žmogų daug labiau, nei bet kokia dekoratyvinė kosmetika.


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button