TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Ozonoterapija – pagalba imunitetui


„Neturiu nei kada atsikvėpti…” – tai yra žodžiai, kuriuos tariame vos ne kasdien. Beprotišku greičiu skubame gyventi, nuolat jaučiame stresą, kvėpuojame užterštu miesto oru, valgome daug, bet nekokybiško maisto. Nesustojame tol, kol kūnas nepradeda maištauti. Norėdami greičiau tapti darbingi su ligomis dažniausiai kovojame pasitelkdami stiprius vaistus, chirurgo skalpelį, o mūsų kūnas darosi vis neatsparesnis. Dažnai pagerėjimas būna tik laikinas, bėgant metams didėja tiek problemų, tiek suvartojamų vaistų kiekis.
Natūrali medicina siūlo gydytis tokiais būdais, kurie stiprina, o ne alina kūną. Klaidinga manyti, kad vaistai kovoja su liga, nes su ja kovoja mūsų kūnas, kuriam privalome padėti. Natūralios medicinos atstovai daug metų dirba derindami šiuolaikinių technologijų ir gamtos teikiamas galimybes. Vienas iš tokių atradimų, jau seniai taikomas JAV, Vokietijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje yra ozonoterapija. Ozonas – stipriausias gamtos antibiotikas. Jis naikina mikroorganizmus, kurie yra neatsparūs deguoniui: virusus, bakterijas, grybelius, pelėsinius grybus, pirmuonis.

Ozonoterapija labai tinkama ūmių ir lėtinių infekcijų atvejais, taip pat padeda greičiau atsigauti po ligos.

Ozonoterapija veiksminga daugelio bakterinių ir virusinių infekcinių ligų atvejais. Tai ypač svarbu šiandien, kai atsiranda vis daugiau įvairių sukėlėjų, atsparių antibiotikams, įprastiems cheminiams medikamentams. Ozonas gali tiek teigiamai paveikti žmogaus imunitetą, tiek mažinti ligos sukelėjo atsparumą vaistams, tiek pats naikinti virusus, bakterijas ar grybelius.


Esant lėtinio nuovargio sindromui, kurį dažnai sukelia persirgti virusiniai susirgimai (covid, herpes, citomegalo ar hepatito virusai), ozonoterapija stipriai pagreitina sveikimo procesą, padeda išsivaduoti nuo lėtinių galvos skausmų, energingumo stokos, mieguistumo, padidina darbingumą. Pagerėja ne tik savijauta, bet ir tyrimų rezultatai – normalizuojasi fermentų, cukraus, cholesterolio kiekiai, išnyksta virusų žymenys.

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad ozonas slopina virusų dauginimąsi, tiesiogiai juos inaktyvuoja. Tuo pat metu ozonas stiprina antivirusinių vaistų poveikį. Ozonoterapijos ir antivirusinių vaistų derinys gydant sunkias virusines ligas sumažina plaučių ir kitų organų pažeidimus. Sistemingai taikomas gydymas ozonu stimuliuoja imunitetą, moduliuoja citokinų ir interferonų  gamybą. Mūsų patirtis praėjusios pandemijos metu parodė, jog sisteminė ozonoterapija kartu su antivirusiniais vaistais daugeliu atvejų buvo veiksminga ir naudinga pacientams, sergantiems ar persirgusiems Covid-19.

Sezoninio imuniteto susilpnėjimo metu ozono terapija didina atsparumą peršalimo ligoms – gripui, anginai, faringitui ir pan.

Esant įprastam pervargimui ar lėtiniam neišsimiegojimui, ozonas veikia taip pat, tik dar greičiau. Sezoninio imuniteto susilpnėjimo metu ozono terapija didina atsparumą peršalimo ligoms – gripui, anginai, faringitui, bronchitui ir pan.


Taikant ozonoterapiją stipriai pagerėja kraujo cirkuliacija smulkiosiose kraujagyslėse, išnyksta įvairūs deguonies bado požymiai (galūnių šalimas, tirpimas, ūžimas galvoje), taip pat pagerėja savijauta sergant išemine širdies ar smegenų liga, diabetu, astma, ateroskleroze, lėtine obstrukcine plaučių liga ar kitais susirgimais.

Ozonoterapijos procedūros yra nesudėtingos, efektyvios. Šis gydymas lengvai toleruojamas ir neturi pašalinių poveikių, nesukelia alerginių reakcijų. Jo rezultatai daugeliu atveju yra akivaizdesni ir stipresni už medikamentinių gydymo metodų, be to teikia stabilų sveikimo efektą.

Ozonas – veiksminga pagalbos priemonė ne tik ligoniams, bet ir tiesiog pavargusiems, persidirbusiems žmonėms. Procedūros pagerina mastymą, koncentraciją, miego kokybę, vyrams – potenciją.

Ozonoterapija padeda greičiau atgauti sveikatą, gerai dera su visais įmanomais medikamentais. Tai vienas iš puikiausių natūralios medicinos pavyzdžių, kaip išmintingai pasitelkiant gamtos galias įmanoma įveikti problemas.

Ozonas – veiksminga pagalbos priemonė ne tik ligoniams, bet ir tiesiog pavargusiems, persidirbusiems žmonėms.


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button