TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Ozonoterapija – pagalba imunitetui


„Neturiu nei kada atsikvėpti…” – tai yra žodžiai, kuriuos tariame vos ne kasdien. Beprotišku greičiu skubame gyventi, nuolat jaučiame stresą, kvėpuojame užterštu miesto oru, valgome daug, bet nekokybiško maisto. Nesustojame tol, kol kūnas nepradeda maištauti. Norėdami greičiau tapti darbingi su ligomis dažniausiai kovojame pasitelkdami stiprius vaistus, chirurgo skalpelį, o mūsų kūnas darosi vis neatsparesnis. Dažnai pagerėjimas būna tik laikinas, bėgant metams didėja tiek problemų, tiek suvartojamų vaistų kiekis.
Natūrali medicina siūlo gydytis tokiais būdais, kurie stiprina, o ne alina kūną. Klaidinga manyti, kad vaistai kovoja su liga, nes su ja kovoja mūsų kūnas, kuriam privalome padėti. Natūralios medicinos atstovai daug metų dirba derindami šiuolaikinių technologijų ir gamtos teikiamas galimybes. Vienas iš tokių atradimų, jau seniai taikomas JAV, Vokietijoje, Italijoje, Jungtinėje Karalystėje, Rusijoje, yra ozonoterapija. Ozonas – stipriausias gamtos antibiotikas, naikinantis visus žinomus virusus, bakterijas bei grybelius, kurie yra neatsparūs deguoniui.

Ozonoterapija labai tinkama ūmių ir lėtinių infekcijų atvejais, taip pat padeda greičiau atsigauti po ligos.

Žmogaus ląsteles ozonas veikia labai teigiamai, jas atgaivina. Taip yra todėl, kad net nedideli deguonies kiekiai, atsiradę skylant ozonui, aktyvina kraujotaką, pagreitina medžiagų apykaitą. To pasekoje didėja bendras organizmo energijos kiekis, atsinaujina ir atsigauna visi audiniai.

Ozonoterapija labai tinkama ūmių ir lėtinių infekcijų atvejais, taip pat padeda greičiau atsigauti po ligos. Pavyzdžiui, ja įmanoma išgydyti pūslelinę (esant odos, tarpšonkauliniam ar gleivinių herpetiniam bėrimui).


Imunologinių tyrimų duomenimis, taikant ozonoterapiją, pūslelinės virusas išnyksta po 1 – 1,5 mėnesių. Esant lėtinio nuovargio sindromui, kurį dažnai sukelia citomegalo ar hepatito virusai, ozonoterapija stipriai pagreitina sveikimo procesą, padeda išsivaduoti nuo lėtinių galvos skausmų, nuolatinio nuovargio, padidina darbingumą. Pagerėja tyrimų duomenys – normalizuojasi fermentų, cukraus, cholesterolio kiekiai, išnyksta virusų žymenys. Esant įprastam pervargimui ar lėtiniam neišsimiegojimui, ozonas veikia taip pat, tik dar greičiau.

Sezoninio imuniteto susilpnėjimo metu ozono terapija didina atsparumą peršalimo ligoms – gripui, anginai, faringitui ir pan.

Taikant ozonoterapiją stipriai pagerėja kraujo cirkuliacija smulkiausiose kraujagyslėse. Išnyksta tokie deguonies bado požymiai kaip galūnių šalimas, tirpimas, ūžimas galvoje, opaligė, stenokardija. Pagerėja savijauta žmonių, kuriuos kamuoja diabetas, astma, alergijos, aterosklerozė, lėtinis hepatitas, fibromialgijas ir kitos ligos.


Ozonoterapijos procedūros yra nesudėtingos, efektyvios. Šis gydymas lengvai toleruojamas ir neturi pašalinių poveikių, nesukelia alerginių reakcijų. Jo rezultatai daugeliu atveju yra akivaizdesni ir stipresni už medikamentinių gydymo metodų, be to teikia stabilų sveikimo efektą.

Ozonas – veiksminga pagalbos priemonė ne tik ligoniams, bet ir tiesiog pavargusiems, persidirbusiems žmonėms. Procedūros pagerina mastymą, koncentraciją, miego kokybę, vyrams – potenciją.

Ozonoterapija padeda greičiau atgauti sveikatą, gerai dera su visais įmanomais medikamentais. Tai vienas iš puikiausių natūralios medicinos pavyzdžių, kaip išmintingai pasitelkiant gamtos galias įmanoma įveikti problemas.

Ozonas – veiksminga pagalbos priemonė ne tik ligoniams, bet ir tiesiog pavargusiems, persidirbusiems žmonėms.ADRESAS

Savanorių pr. 284, Kaunas

Gijos klinikų pastatas, II aukštas.
Įėjimas per pagrindinį įėjimą iš Birželio 23-osios gatvės pusės.


MES ŽEMĖLAPYJE

DARBO LAIKAS

I-V 9.00-18.00

KONTAKTAI

+370 682 92261(8 37) 710 602


MES FEISBUKE

© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button