TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Mitybos programa ŠVARI ODA


Kamuoja bėrimai, spuogai, aknė? Žmonės išleidžia milžiniškas sumas kosmetikos priemonėms bei procedūroms, tačiau ilgalaikių teigiamų rezultatų dažniausiai taip ir nesulaukia. Kodėl? Todėl, kad oda yra tiesiogiai susijusi su virškinimo, imunine sistema.

Tik išsprendus mitybos problemas galima tikėtis natūraliai gražios, sveikos odos.

Gydomosios mitybos specialistai turi didelę patirtį sprendžiant odos, spuogų problemas. Individualios konsultacijos metu bus ieškoma konkrečiai Jūsų odos problemos priežasčių ir sudaromas planas jas išspręsti.

Laikydamiesi numatytos strategijos pacientai greitai pastebi teigiamus pokyčius ir džiaugiasi ne tik gražėjančia oda, bet ir stipresniais nagais, plaukais, pagerėjusia bendra savijauta.

Kas bus įvertinta, aptarta konsultacijos metu?


1. Mitybos įpročiai

Jeigu mes tinkamai maitinamės, maistas mus stiprina, teikia džiaugsmo, gydo. Maistas gali būti mūsų kelias į grožį, gerą savijautą, ilgaamžiškumą. Bet taip pat gali būti ir nuodas, negalavimų ir nuovargio priežastis.

Tam, kad oda būtų graži ir sveika, mityba turi būti pilnavertė, joje turi netrūkti vitaminų, mikroelementų, būtina gerti pakankamai vandens. Taip pat labai svarbu, kad Jūsų vartojamas maistas nekeltų lėtinių alergijų reakcijų.

Konsultacijos metu, atsižvelgiant į Jūsų odos ir sveikatos būklę, gali būti rekomenduojami papildomi tyrimai, papildai.


2. Gyvenimo būdas

Individuali gydomosios mitybos programa sudaroma remiantis holizmo principu – į žmogų žvelgiamą kaip į vientisą sistemą, kurioje viskas yra susiję. Svarbu tiek pats kūnas, tiek psichika, emocijos, tiek aplinka, kurioje gyvenama.

Sudarinėjant gražios ir sveikos odos programą bus atsižvelgta į Jūsų gyvenimo būdo ypatumus: įpročius, dienos režimą, pasirinktą mitybos būdą.

Su specialiste įvertinsite, ką derėtų koreguoti, keisti.


3. Žarnyno veikla

Graži oda yra tiesiogiai susijusi su sklandžia žarnyno veikla.

  • Labai svarbu yra atstatyti žarnyno mikrobiotą ir jos pusiausvyrą. Žarnyne yra iš milijardai mikroorganizmų (bakterijų, mielių, virusų). Jų gyvenimas tiesiogiai susijęs su mūsų sveikata ir odos būkle. Jeigu žarnyne bus grybelių (pvz. Candida) perteklius, netrukdomi gyvuos parazitai, gražios odos tikėtis neįmanoma.
  • Būtina sumažinti žarnyno pralaidumą. Per didelis pralaidumas reiškia, kad žarnyne yra uždegimas. Kai taip atsitinka, maistas, kuris nėra visiškai suvirškintas patenka į kraujotaką ir todėl atsiranda bėrimų, spuogų.

Papildomos paslaugos

Greitesniems rezultatams


Mikroelementų tyrimas iš plaukų


Mikroelementų pusiausvyra būtina sveikų nagų, plaukų ir odos sąlyga. Šis tyrimas leidžia iš vienos sruogos įvertinti nuo 28 iki 70 elementų kiekį Jūsų organizme.

Daugiau


Maisto netoleravimo testai


Esant lėtinėms alergijoms, nemalonius simptomus, bėrimus, ligas gali sukelti net sveiki produktai. Jų atsisakius gerėja savijauta, kyla energijos lygis, gražėja oda.

Daugiau


Hidrokolonoterpija


Žarnyno valymas yra veiksminga pagalba esant disbakteriozei, parazitams, nuolatiniams užkietėjimams.

DaugiauVaistažolių arbatų kursas


Gali būti specialiai Jums sudarytas ir paskirtas gydomųjų žolelių arbatų kursas, skirtas pagerinti detoksikaciją, atskirų organų funkcijas, greičiau siekti rezultatų.


Natūralūs papildai


Tiksliai ir laiku paskirti papildomi natūralūs preparatai spartina organizmo atsistatymą, detoksikaciją, sveikimą.


Biopunktūrinė diagnostika


Vega Test – diagnostikos būdas, leidžiantis pastebėti net menkiausius pakitimus, testuoti tiek maisto produktų, tiek vaistų poveikį konkrečiam žmogui.

Daugiau

Gydomosios mitybos specialistė

Viktorija Dvarvydienė

Baigė „Advanced Diploma of Nutritional Medicine“ studijas viename geriausių Australijos koledžų (Nature Care College), kur atliko 9 mėnesių praktiką bei susirinko savo klientų ratą. Grįžusi į Lietuvą toliau tęsia savo veiklą.

Tapusi Australijos tradicinės medicinos asociacijos nare ir Europos gyvensenos medicinos organizacijos nare, nuolat atnaujina savo žinias kvalifikacijos kėlimo seminaruose bei konferencijose.

Bendraudama su klientais vadovaujasi holistine filosofija ir tiekia pagalbą žmonėms, turintiems virškinimo problemų, odos ligų, maisto netoleravimą ar alergijas, antsvorio.

© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button