TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Organizmo valymas ir parazitai


Šiame pasaulyje mes gyvename ne vieni – mus nuolat supa įvairūs žmonės, daug mažų ir didelių įnamių (jei ne nuosavų, tai kaimynų). Kasdien liečiame daugybę daiktų, prie kurių ką tik buvo prisilietęs ir kas nors kitas. Mūsų visai nestebina, kai veterinaras šuneliui skiria vaistus nuo kirminų, bet labai nustembame, kai kas nors teigia, jog gulėdami su augintiniu vienoje lovoje ir valgydami prie vieno stalo ir mes turime tuos pačius parazitus. Dažniausias argumentas – „aš nieko nejaučiu!”. Deja, žmogus dažniausiai ir nežino, ką turėtų jausti.
Pagal pasaulio statistiką, 80-90% civilizuotų šalių gyventojų turi įvairių parazitų, kurie negerina sveikatos būklės. Parazitai – tai organizmai, tobulai prisitaikę gyventi ir išsilaikyti svetimame, šeimininko kūne. Jie naudoja geriausias maistines medžiagas, vitaminus, mikroelementus, energiją. Kad jų nesunaikintų šeimininko imuninė sistema, parazitai išskiria ją slopinančias medžiagas, taip sukeldami sunkias alergines ligas. Kartais būtent jie ir slepiasi po įvairiausių ligų pavadinimais.


Dažniausi požymiai, išduodantys, kad turime parazitų:

  • Nusilpimas, lėtinis nuovargis
  • Dažni infekciniai susirgimai
  • Raumenų ir sąnarių skausmai
  • Anemija
  • Alergijos
  • Apetito sutrikimai
  • Odos problemos
  • Virškinamojo trakto sutrikimai

Neretai parazitai sukelia mažakraujystę, lėtinį nuovargį, kadangi sunaudoja nemažą dalį maistinių medžiagų, trukdo įsisavinti vitaminus. Jų išskiriamos toksinės medžiagos gali sukelti padidintą dirglumą, miego sutrikimus, nervinį išsekimą, apatiją.

Labai dažnai įvairių parazitų savininkai yra žmonės turintys viršsvorio: taip yra todėl, kad dėl kirminų veiklos prarandama vertingiausia maisto produktų dalis ir organizmas niekaip nesijaučia pasisotinęs, reikalauja papildomos porcijos. Parazitus išduoda ir įvairios odos problemos – pradedant nuo paprastų spuogų iki sunkių neurodermitų ar egzemų. Deja, net įveikus nemalonius gyventojus, sugadintai sveikatai atstatyti reikia laiko ir pastangų.


Lyg ir gyvename civilizuotai, turime daug informacijos, bet į šią problemą nekreipiama dėmesio. Net jei žmogus pats pastebi iš kūno išėjusį „gyvį”, jis vis vien neturi tikslių žinių, kaip elgtis. Blogiausia yra tai, jog daugelis parazitų yra atsparūs įvairiems vaistams, nes juos gauna ir mūsų mylimi augintiniai, ir fermose maisto pramonei auginami gyvūnai. Todėl kovai su parazitais tenka pasitelkti įvairių priemonių derinį.

Norintiems itin greitų rezultatų kovai su žarnyno parazitais galime pasiūlyti hidrokolonoterapijos (giluminio žarnyno valymo) procedūras. Kantresniems – vaistažolių ir augalinių preparatų kursą, rekomendacijas mitybai.

Norint turėti gerą sveikatą, privaloma turėti gerai veikiančią virškinimo sistemą. Nepadės vaistai, vitaminai, papildai, operacijos, jeigu mūsų kūne migruos perteklinis kiekis parazitų.


RekomenduojameŽarnyno valymas


Švarus ir gerai veikiantys žarnynas – sveikatos pagrindas.


Daugiau


Mikroelementų tyrimas iš plaukų


Mikroelementų pusiausvyra yra svarbi tek grožiui, tiek sveikatai. Šis tyrimas leidžia iš vienos sruogos įvertinti nuo 28 iki 70 elementų kiekį Jūsų organizme.


Daugiau


Kokybiški papildai


Tiksliai paskirti papildomi natūralūs preparatai spartina organizmo atsistatymą, detoksikaciją, sveikimą.


E-PARDUOTUVĖ


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button