TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Didelių dozių vitaminų terapija onkologiniams ligoniams


Natūralaus gydymo centre konsultuojame sergančius onkologinėmis ligomis dėl didelių dozių vitaminų (C, B17) terapijos. Vitaminus leidžiame lašeliniu būdu į veną.

Leidžiant vitaminus tiesiai į veną, o ne geriant, pasiekiama didesnė jų koncentracija kraujyje ir audiniuose. Laboratoriniai tyrimai rodo, kad didelės vitamino C dozės sulėtina prostatos, kasos, kepenų, žarnyno ir kt. tipų vėžinių ląstelių augimą bei plitimą. Yra atlikta tyrimų su gyvūnais, įrodančių, kad priešvėžinė terapija, derinama su gydymu didelėmis vitamino C dozėmis, yra efektyvesnė. Atlikti tyrimai su žmonėmis parodė, kad leidžiamas vitaminas C vėžiu sergantiems žmonėms ženkliai pagerina gyvenimo kokybę – jie geriau jaučiasi tiek fiziškai, tiek emociškai, juos mažiau vargina nuovargis, pykinimas, skausmas, apetito nebuvimas.



Kodėl rekomenduojamas intraveninis (leidžiamas) vitaminas C, o ne geriamas?


Vien tik geriant neįmanoma vitamino koncentracijos kraujyje pakelti iki reikiamo dydžio ir gauti priešvėžinį efektą. Didelės vitamino C dozės, patekusios į virškinimo traktą, dirgina gleivinę, sukelia viduriavimą, gali prasidėti net uždegiminiai procesai. Didelė vitamino C koncentracija kraujyje sergant onkologinėmis ligomis turi trejopą poveikį:


1

Vitaminas C turi vėžines ląsteles naikinantį poveikį. Taikant didelių dozių vitamino C terapiją (lygiai kaip ir kitus gydymo metodus, pvz. chemoterapiją) paveikiama tik dalis vėžinių ląstelių (10, 20, 60 proc.) – tai priklauso nuo onkologinės ligos rūšies, paciento organizmo savybių, pačių vėžinių ląstelių atsparumo. Maintrac metodu galima iš anksto nustatyti, kokia ląstelių dalis bus paveikta. Vitamino C lašelinės daugeliu atveju yra puikus papildymas prie taikomo gydymo.


2

Vitaminas C ne tik naikina, bet ir „nuginkluoja“ vėžines ląsteles, padaro jas jautresnes kitiems gydymo būdams. Tad taikant dideles intravenines vitamino dozes galima padidinti, pvz., chemoterapijos veiksmingumą.


3

Didelė vitamino C koncentracija kraujyje ženkliai pagerina pacientų savijautą – padidėja darbingumas, energija, sumažėja silpnumas, pykinimas ir kt., gerėja gyvenimo kokybė.



Ką šiandien sako mokslas?

Didelių dozių intraveninio vitamino C naudojimas kovoje su vėžiu vis dar yra tiriamas. Nedidelės tyrimų apimtys ir lėtas progresas šioje srityje yra susiję su keletu veiksnių:

  • Vitaminas C negali būti patentuojamas, todėl didžiosios pasaulio farmacijos įmonės šių tyrimų neatlieka.
  • Tik dabar randasi duomenys apie intraveninio vitamino C veikimo mechanizmą kovoje su vėžiu. Ilgą laiką nežinojimas, KAIP veikia ši terapija, stabdė mokslininkus nuo platesnių klinikinių tyrimų.
  • Gydymas vitaminu C turi kontraversiška praeitį, todėl dažnai šis būdas nuvertinamas net neįsigilinus į naujausius turimus duomenis.

Dažniausiai užduodami klausimai



Kiek procedūrų paprastai prireikia?

Tvarkaraštis ir bendras procedūrų kiekis labai individualus, priklauso nuo diagnozės ir konkretaus paciento. Onkologinių ligų atvejais paprastai numatomas bent 20 procedūrų kursas.



Kas kiek laiko atliekamos procedūros, kokia jų trukmė?

Procedūros paprastai atliekamos du kartus per savaitę, jų trukmė nuo 30 min iki 2 val.



Kokia viso kurso kaina?

Vienos procedūros kaina – 35-65 €, priklauso nuo dozės.
Prieš procedūras būtina gydytojo konsultacija, jos kaina – 50 €.


  • Ar užtenka vienos procedūros?
Ar užtenka vienos procedūros?

Rekomenduojamas lašelinių kursas, o ne vienkartinė procedūra. Vitamino C perteklius yra pašalinamas per inkstus, tad didelė koncentracija kraujyje būna laikinai. Onkologinės ligos atveju į vitaminą C reikia žiūrėti ne kaip į vitaminą, o kaip į vaistinį preparatą, pagalbinį gydymo būdą.


  • Ar šis gydymas turi šalutinį poveikį?
Ar šis gydymas turi šalutinį poveikį?

Prieš terapiją yra būtina konsultacija su gydytoju. Gydymo metu inkstai gauna didesnį krūvį, tad jeigu pacientas turi inkstų veiklos sutrikimų, į tai reikia atsižvelgti.


  • Ar galima patikrinti šio gydymo veiksmingumą?
Ar galima patikrinti šio gydymo veiksmingumą?

Vitamino C terapijos veiksmingumą galima iš anksto patikrinti atliekant Maintrac testą.

Taip pat pokyčius galima stebėti taikant hemoskenavimo metodą.


  • Ar tai yra naujas gydymo būdas?
Ar tai yra naujas gydymo būdas?

Bandymai su didelėmis vitamino C dozėmis prasidėjo beveik iš karto po to, kai buvo išskirta askorbo rūgštis. 1937 m. Szent-Gyorgyi gavo Nobelio premiją už darbus, susijusius su askorbatu.

Ankstyvieji vitamino C terapijos pradininkai – Klausas Vašingtonas Jungeblutas (1898–1976), Viljamas McCormickas (1880–1968), Frederkas R. Kleneris (1907-1984). Jie eksperimentavo su vitaminu C ir pasiekė gerų rezultatų, susijusių su tokiomis ligomis kaip difterija, stabligė, poliomielitas, virusinė pneumonija, širdies ir kraujagyslių ligos.

Vėlesni tyrėjai, dirbę XX a. antroje pusėje naudojo dideles vitamino C dozes pneumonijai, hepatitui ir  net AIDS gydyti (gyd. Robertas Cathcartas). O gydytojas Hugh D. Riordanas (1932-2005) paskelbė apie įvairius intraveninio vitamino C naudojimo būdus, ypatingai svarbius onkologinių ligų atvejais.

Yra daugybė gydytojų, mokslininkų, dirbusių ir tebedirbančių su didelėmis intraveninio vitamino C dozėmis, šioje srityje kasmet randasi naujų, papildomų duomenų.


  • Kaip veikia vitaminas C didelėmis dozėmis?
Kaip veikia vitaminas C didelėmis dozėmis?

Farmakokinetikos duomenys rodo, kad aukšta vitamino C koncentracija kraujyje, turinti stiprų gydomąjį poveikį, gali būti pasiekta tik intraveniniu būdu.

Įrodyta, kad askorbo rūgštis (vitaminas C, askorbatas), naudojamas didelėmis dozėmis, apsaugo ląsteles nuo įvairių rūšių oksidacinio pažeidimo. Vitaminas C turi prevencinį ir terapinį vaidmenį daugelyje patologijų, kai jo skiriama daug didesniais kiekiais, nei rekomenduojama mitybos normose.

Tyrimų su gyvūnais metu buvo įrodyta, kad didelis kiekis vitamino C silpnina ir naikina navikų ląsteles: askorbato injekcija padidina išgyvenamumą ir apsaugo kapiliarų kraujotaką.

Vitaminas C yra stiprus antioksidantas ir labai įvairias būdais veikia antimikrobiškai, stiprina imuninį atsaką – aktyvina interferono, citokinų gamybą,  T ir B limfocitų proliferaciją,  fagocitų funkciją. Kartu didėja lokalizuoto vandenilio peroksido gamyba ir vitaminas C kartu su juo gali ištirpinti kai kurių bakterijų, pavyzdžiui, pneumokokų, apsaugines kapsules. Taip pat askorbatas neutralizuoja oksidacinį stresą (kuris stiprina infekcinį procesą), detoksikuoja histaminą.


  • Kada dar taikoma ši terapija?
Kada dar taikoma ši terapija?

Dėl stipraus poveikio didelių dozių vitamino C terapija naudinga ne tik onkologiniams pacientams, bet ir sergant ar persirgus sunkiomis virusinėmis ir bakterinėmis infekcijomis.



Užsiregistruoti išankstinei konsultacijai galima telefonu 8 682 92261. Konsultacijos vyksta ir terapija atliekama Natūralaus gydymo centre, Kaune (Savanorių pr. 284).


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button