TEL.+370 682 92261PAŠTAS: info@ngc.ltI-V 09:00-18:00

Hidrokolonoterapija


Nuo senovės sveikatai palaikyti rekomenduojamos organizmo valymo procedūros, viena iš jų – žarnyno valymas. Ši procedūra nepraradusi aktualumo ir mūsų laikais.

Hidrokolonoterapija – tai giluminis žarnyno valymas specialia aparatūra. Procedūrų metu storasis žarnynas išvaduojamas nuo per visą jo ilgį užsigulėjusio turinio. Besikeičianti vandens temperatūra ir pilvo masažas stimuliuoja žarnyno sieneles ir atkuria jų elastingumą bei judrumą.


Kodėl sutrinka žarnyno veikla?

 • Valgoma daug rafinuoto, baltymingo maisto, kuriame stinga ląstelienos
 • Geriama per mažai vandens
 • Dažnas gydymasis antibiotikais skurdina natūralią virškinamojo trakto mikroflorą
 • Nejudrus gyvenimo būdas taip pat trikdo normalią žarnyno veiklą

Kaip tai veikia mūsų sveikatą?

Tam, kad mūsų kūne galėtų gamintis arba būtų pasisavinamos įvairios medžiagos (vitaminai, mikroelementai) žarnynas turi būti sveikas, jame turi gyvuoti normali, savo funkcijas atliekanti mikroflora.
Jeigu žarnyno veikla sutrikusi, silpsta mūsų imunitetas, kūnas nuodijamas toksinais, randasi įvairių susirgimų – nuo lėtinio nuovargio sindromo iki autoimuninių ligų.

Po hidrokolonoterapijos kurso:

Atauga normali mikrofloraNormalizuojasi žarnyno veiklaGerėja vitaminų pasisavinimasGerėja mikroelementų pasisavinimasSusitiprėja imuninė sistemaPilvas pasidaro plokštesnisIšvalomi parazitaiDažnai sumažėja potraukis saldumynams


Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus


Kiek procedūrų paprastai prireikia?

Hidrokolonoterapijos kursą paprastai sudaro 4-6 procedūros. Kiek procedūrų Jums reikia – patars gydytojas konsultacijos metu.


Kas kiek laiko atliekamos procedūros, kokia jų trukmė?

Procedūros kartojamos kas 2-4 dienas, grafikas sudaromas derinant su paciento galimybėmis. Viena procedūra trunka apie 45 minutes.


Kokia viso kurso kaina?

Gydytojo konsultacija prieš procedūrų ciklą – 25 . Vienos procedūros kaina – 50 € . Tad galutinė viso kurso kaina priklauso nuo procedūrų skaičiaus.


 • Ar procedūra skausminga?
Ar procedūra skausminga?

Procedūra visiškai neskausminga. Tik kartais žmonės, kuriems kaupiasi dujos, gali jausti diskomfortą. Gali būti nemalonių pojūčių žmonėms, turėjusiems operacijų pilvo ertmėje, dėl ten susidariusių sąaugų.


 • Kaip ir kur atliekama procedūra?
Kaip ir kur atliekama procedūra?

Ji atliekama malonioje, Jūsų intymumą saugančioje aplinkoje, kur esate dviese tik su mediku. Procedūros metu pilamas vanduo į storąjį žarnyną, po to, pakeitus srovės kryptį – ištraukiamas. Niekur nereikia eiti, visą laiką – apie 45 min, gulite kabinete.


 • Kodėl rekomenduojamas žarnyno valymas esant parazitams?
Kodėl rekomenduojamas žarnyno valymas esant parazitams?

Deja, parazitai dažnai būna atsparūs įvairiems medikamentams. Kovai su jais tenka derinti įvairius būdus, ne tik cheminius vaistus. Žarnyno valymo su deguonimi procedūros metu, deguonis suleidžiamas į žarnyną – tai nuodas parazitams. Jie silpsta, atitrūksta nuo žarnyno sienelių ir gali būti iš karto pašalinami.


 • Nuo kokio amžiaus atliekamas žarnyno valymas vaikams?
Nuo kokio amžiaus atliekamas žarnyno valymas vaikams?

Žarnyno valymo procedūros galima atlikti vaikams, kuomet jų ūgis, svoris artėja prie suaugusiųjų. Paprastai procedūros neatliekamos jaunesniems kaip 8 metų vaikams, bet ir tai priklauso nuo vaiko kūno sudėties ir žarnyno valymo būtinybės.


 • Kuo žarnyno valymas geresnis už vidurius laisvinančius vaistus?
Kuo žarnyno valymas geresnis už vidurius laisvinančius vaistus?

Vaistai nepašalina to, kas mūsų organizme kaupėsi metų metus, to, kas guli storojo žarnyno klostėse ir kišenėse. Vaistai atlieka tik paviršinį „išvalymą”, be to – žarnynas prie jų pripranta.


 • Ar po procedūros žmogus yra darbingas?
Ar po procedūros žmogus yra darbingas?

Taip. Jaučiamasi kaip po įprasto apsilankymo tualete.


 • Ar reikia kažkokio pasiruošimo prieš procedūras?
Ar reikia kažkokio pasiruošimo prieš procedūras?

Jeigu žarnyno valymo procedūras darysite pirmą kartą, reikalinga mūsų specialisto konsultacija, ji trunka apie 30 min.
Prieš procedūrą rekomenduojama 3-4 val. nevalgyti ir išvakarėse išgerti 1 aktyvuotos anglies tabletę 10-čiai kg kūno svorio. Pavyzdžiui, jeigu sveriate 70 kg, rekomenduojama išgerti 7 tabletes anglies. Be to rekomenduojama parą laiko vengti pilvą pučiančių produktų (kopūstų, obuolių, pupelių ir pan.). Skysčius gerti galima.


 • Ar nebus išplautos visos gerosios bakterijos?
Ar nebus išplautos visos gerosios bakterijos?

Į žarnyną pilamas švarus vanduo – jis nesunaikina bakterijų, o tik išvalo žarnyną nuo užsistovėjusio turinio.


 • Ar galima procedūrą atlikti per mėnesines? Esant nėščiai?
Ar galima procedūrą atlikti per mėnesines? Esant nėščiai?

Mėnesinės netrukdo atlikti žarnyno valymo procedūros, tačiau jos metu turi būti naudojami higieniniai tamponai. Būtent mėnesinių metu organizmas valosi lengviausiai.
Nėštumo metu procedūros neatliekamos. Ne todėl, kad būtu pavojingos, bet todėl, kad bet kokia galima nėštumo komplikacija nebūtų siejama su šia procedūra.


 • Noriu registruotis, kaip tai geriausia padaryti?
Noriu registruotis, kaip tai geriausia padaryti?

Mes visada rekomenduojame registruotis telefonai +370 682 92261, (8-37)710 602. Tokiu būdu greičiausiai suderinamas abipusiai tinkamas laikas. Taip pat mūsų administratorė galės Jums atsakyti į visus rūpimus klausimus.


Trumpas video reportažas anglų kalba, kuriame aptariami mitai ir faktai, susiję su hidrokolonoterapija. Taip pat galite pamatyti, kaip tiksliai atrodo visa procedūra.

RekomenduojameMikroelementų tyrimas iš plaukų


Mikroelementų pusiausvyra yra svarbi tek grožiui, tiek sveikatai. Šis tyrimas leidžia iš vienos sruogos įvertinti nuo 28 iki 70 elementų kiekį Jūsų organizme.


Daugiau


Mitybos specialisto konsultacija


Tinkama mityba – kelias į sveikatą, gerą savijautą ir energingumą.


Daugiau


Kokybiški papildai


Tiksliai paskirti papildomi natūralūs preparatai spartina organizmo atsistatymą, detoksikaciją, sveikimą.


E-PARDUOTUVĖ


© Natūralaus gydymo centras 2019. Visos teisės saugomos

Call Now Button