Jūs esate čia

Plauko tyrimas

Kiekvienas gyvas organizmas žemėje susideda iš mūsų planetos cheminių elementų. Taipogi ir žmogaus kūnas turi visą spektrą mikro- ir makroelementų iš Mendelejevo lentelės, žinomos nuo mokyklos laikų. Kai esame sveiki – organizme yra elementų pusiausvyra. Bet koks nukrypimas šioje pusiausvyroje ankščiau ar vėliau sukelia rimtas pasėkmes– įvairias ligas.

Mokslo dė­ka yra sukurta įvairiausių prepara­tų, maistinių papildų. Vais­tinės lūžta nuo plataus asortimento, tačiau tai sukelia ir sunkumų. Kaip sužinoti, ko tiksliai reikia Jūsų organizmui? Kaip tiksliai pasirinkti preparatą? Juk nuo to priklauso Jūsų sveikata, stiprybė, savijauta.

Dabar yra puiki galimybė Jums padėti. Šiuolaikiškas ir tikslus organizmo elementų sudėties tyrimas, atliekamas iš plaukų! Taip, tai unikalu ir be galo tiks­lu: nėra jokio iškreipto vaizdo, jokios intervencijos. Jūsų plaukuose yra vi­sa informacija apie ligas ar sutrikimus, sukeliančius (ar sukeltus) mikro-makroelementų trūkumą ar perteklių. Plau­kai labai tiksliai atspindi organizmo persirg­tas lėtines ligas bei informuoja apie dar nepasireiškusį sutrikimą. To neįtakoja net naudojamos plauku priežiūros priemonės - dažai, šampūnai.

Kraujyje nustatomi 5-7 mikro-makroelementai, o iš plauko — net 25- 42. Efektyviau­siai nustatomi toksiniai elementai, susikau­pę Jūsų organizme. Plaukų tyrimas parodo žmogaus „elementinį" portretą. Kiekvienas iš mūsų nuo gimimo gali atsinešti polinkį kurio nors mikro-makroelemento trūkumui ar pertekliui, o tai sąlygoja atitinka­mų susirgimu atsiradimą. Kraujas atspindi 2-3 dienų medžiagų apykaitą, o iš plauko gau­name informaciją net apie 8 mėnesių procesus, vykstančius mūsų organizme! Pavyzdžiui, seleno nustatymas plaukuose visiškai tiks­liai parodo jo kiekį kraujo plazmoje, ląstelėse, kepenyse.

Mikro-makroelementų funkcijos

Kiekvieno mūsų kūne yra daugiau kaip 80 mikro- ir makro­elementų iš 92, esančių gamtoje. Daugiau kaip 80 proc. žmonių turi nukrypimą nuo normos šių elementų „karalystėje", o tai dažnai yra lėtinių ligų atsiradimo priežastis.

Kiekvienas mikro-makroelementas turi tik jam būdingą funkciją. Vieni elementai veikia ūgį, kiti padeda praeiti nerviniams impulsams, treti tarnauja kaip statybinė mū­sų kūno medžiaga. Šios statybinės medžiagos dalyvauja daugybėje biocheminių reakcijų. Visi žinome, kokią reikšmę turi geležis, jodas, kalcis, kalis. Ne mažiau reikšmingi yra ir mažiau „populiarūs" mikroelementai- manganas, selenas, chromas, kobaltas ir kiti.